Paulina naciska na Wiśniewskiego. Piosenkarz ma problem

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza Paulina to temat najczęściej poruszany wokół osoby lider zespołu Ich Troje. Znany wokalistka niedawno wziął rozwód ze swoją żoną, którą od prawie dziesięciu lat była Dominika Tajner. Teraz fani piosenkarza są bardzo zainteresowani jego nową partnerką,  którą miał poznać rok temu za pośrednictwem jednego z portali randkowych. Dziś okazuje się,  że nowa sympatia piosenkarza chcę wreszcie być przedstawiona publicznie.

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów ostatnich lat. W 2018 roku opinię publiczną wstrząsnęła wiadomość na temat bankructwa lidera Ich Troje. Krótki czas po tym media podały informację,  że znany  artysta chce rozwodu ze swoją żoną (Dominika Tajner). Dziś z kolei okazuje się,  że jeszcze przed rozwodem z Dominiką Tajner,  Michał spodziewa się dziecka ze swoją tajemniczą dziewczyną o imieniu Paulina.

Michał Wiśniewski Paulina to temat najczęściej poruszany wokół lidera zespołu Ich Troje. Wokalistka wziął rozwód ze swoją żoną, którą była Dominika Tajner.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Kim jest Paulina?

Paulina ma mieć według mediów 35 lat i posiadać czwórkę dzieci. Kobieta poznała lidera Ich Troje na jednym z portali randkowych,  kiedy ten był jeszcze w związku małżeńskim z Dominiką Tajner. Aktualnie w mediach krążą plotki mówiące,  że Paulina i Michał Wiśniewski spodziewają się dziecka. Na dodatek kobieta ma pragnąć tego, aby jej ukochany przestawił ją publicznie. Jesteście ciekawi jak wygląda i kim dokładnie jest nowa dziewczyna piosenkarza?

– Michał pragnie jak najbardziej odwlec moment, kiedy paparazzi i dziennikarze znów wkroczą do jego życia. Paulina wręcz przeciwnie. Chciałaby już zaprezentować się publiczności jako jego nowa partnerka. – stwierdziła w rozmowie z mediami bliska przyjaciółka piosenkarza.

Jeżeli plotki okażą się faktem, to parą będzie miała razem aż dziewięcioro dzieci! Bez wątpienia taki wynik może robić wrażenie.

Polecamy:

Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość
Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!

, ,