To na tym Wiśniewski się wzbogacił! Nie uwierzycie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski to człowiek, który miesiąc temu wziął rozwód oraz przed laty zarobił miliony na zapomnianej już partii Samoobrona RP. Dziś lider Ich Troje w jednym z wywiadów postanowił nawiązać do tych dwóch wydarzeń z jego życia, które bez wątpienia odbiły spory ślad na jego życiorysie. Wiśniewski zwierzył się, w jaki sposób zarobił grube miliony na kampanii wyborczej oraz to jak doszło do jego związku i małżeństwa z Dominiką Tajner.

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej ostatnich lat. W 1994 wokalista i lider zespołu Ich Troje, który założył wraz z Jackiem Łągwą. Z zespołem nagrał i wydał łącznie dziewięć albumów studyjnych, wśród nich możemy wyróżnić między innymi: Intro, ITI Cd., 3, Ad. 4 , Po piąte… a niech gadają, 6-ty ostatni przystanek , 7 grzechów głównych, Ósmy obcy pasażer i Pierwiastek z dziewięciu. Za albumy Ad. 4 i Po piąte… a niech gadają otrzymali certyfikat diamentowej płyty za sprzedaż w ponad półmilionowym nakładzie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego miliony

Michał Wiśniewski to człowiek,  który miesiąc temu wziął rozwód oraz przed laty zarobił miliony na zapomnianej już partii Samoobrona RP. Dziś lider Ich Troje
Wiśniewski/ screen YouTube

Michał Wiśniewski to człowiek, który miesiąc temu wziął rozwód oraz przed laty zarobił miliony na zapomnianej już partii Samoobrona RP. Dziś lider Ich Troje w jednym z wywiadów postanowił nawiązać do tych dwóch wydarzeń z jego życia. Bez wątpienia za ich sprawą wiele się w nim zmieniło. Michał opowiedział jak poznał Dominikę, z którą był związany przez prawie dziesięć lat.

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie mogliśmy się rozstać, cały czas rozmawialiśmy. Ujęła mnie wtedy jego szczerość. Rzadko się z nią spotykałam u ludzi”, wyznała Dominika w wywiadzie do VIVY! w 2013 roku: „Potrzebowałem takiej kobiety, jak Dominika. Ona trafiła tutaj na zgliszcza”, przyznał Wiśniewski. „Na faceta, który był totalnie rozwalony emocjonalnie i finansowo. Miałem za sobą trzy rozwody, długi, nie wiedziałem, co mam dalej robić”. – wyznał Michał opowiadając o tym, jak poznał Dominikę.

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

Michał Wiśniewski zarobił miliony na kampanii wyborczej Samoobrony

Michał Wiśniewski przyznał również, że na kampanii wyborczej Samoobrony zarobił aż 2.5 miliona złotych. Ogółem przez pierwsze dziesięć lat kariery zarobił aż 35 milionów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„ Przede wszystkim te 35 milionów zarobiłem przez 10 lat. Kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii”, wspominał swoje finansowe szaleństwa w wywiadzie dla portalu weszlo.com.

Tagi: Michał Wiśniewski, rozwód, Ich Troje

POLECAMY TAKŻE:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →