Anna Mucha bez majtek. Jej film robi furorę w sieci

Udostępnij:

Anna Mucha bez majtek? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość szokuje na portalu instagram. Aktorzy w najnowszym poście aktorki dopatrują się nawiązań do legendy amerykańskiego kina — Merlin Monroe. Czy tym razem popularna aktorka czasem lekko nie przesadziła?

Anna Mucha w M jak Miłość

CZYTAJ TEŻ: Lech Wałęsa pluje na Jana Olszewskiego. Internet aż kipi (wideo)

Anna Mucha od wielu lat występuje w serialu M jak Miłość na antenie TVP. Prócz kultowej produkcji aktorkę mogliśmy również niedawno ujrzeć w filmie Kogel Mogel 3. Jest to bez wątpienia rzadki widok, ponieważ Mucha zazwyczaj ogranicza swoje występu do występów na planie popularnej eMki. Prócz aktorstwa jeszcze jeden czynnik bardzo mocno wpływa na poziom popularności aktorki, a jest nim bez wątpienia odwaga gwiazdy to epatowania swoimi kobiecymi cechami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co za kompromitacja! Donald Tusk ośmieszył się na oczach całego świata (foto)

Anna Mucha bez majtek?

Aktorka ma już za sobą dwie rozbierane sesję do magazynu dla panów — Playboy. Poza tym bardzo często dodaje odważne zdjęcia na portalu instagram, gdzie wprost pokazuje swoje kobiece walory. Tak było i w tym przypadku, gdzie fani zarzucili Annie brak… majtek. Jak było naprawdę? Tego nie wiemy, lecz w całej sprawie nie brakowało komentarzy porównujących gwiazdę M jak Miłość do legendarnej Merlin Monroe.

Anna Mucha bez majtek? Aktorka dodała odważne nagranie na portalu instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ponownie szykuje swoich fanów.
Anna Mucha bez majtek? Aktorka dodała odważne nagranie na portalu instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ponownie szykuje swoich fanów.

Anna Mucha aktualnie kojarzy się przede wszystkim z byciem sex bombą polskiej show-biznesu, lecz warto zaznaczyć, iż tego typu sytuacja nie miała miejsca zawsze. Jeszcze 15 lat temu, kiedy to Anna była w związku z Kubą Wojewódzkim, była często określana mianem chłopczycy. Dziś dla wielu jest to niemal nie do pomyślenia, lecz jak widać radykalne metamorfozy także się zdarzają.

POLECAMY:

Skandal! To co władze Gdańska chcą zrobić w rocznicę wybuchu wojny przekracza wszelkie granice
Gąsiewska pokazała się bez stanika! Fani jej nie oszczędzili
Gazeta Polska upokorzyła protestującą lewicę. To trzeba zobaczyć! (wideo)
Figurski zaatakował Minge! Prawda wyszła na jaw
Wypłynęły zeznania Kamila Durczoka! Totalna kompromitacja

, , ,