Kuba Wojewódzki tłumaczy się po programie! Przeprosi?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i polska flaga w kupie, to temat, który bardzo mocno negatywnie wpływa na opinię dziennikarza komercyjnej stacji. Król TVN przed laty gościł Krzysztof Stelmaszczyk, który pod lekką namową dziennikarza postanowił włożyć polską flagę w sztuczne odchody. Od tamtej pory Król TVN raczej nie może oczekiwać przyjaznych relacji z Polską prawicą, która do dziś wypomina mu jego skandaliczny gest. Dziś w jednym z wywiadów dziennikarz postanowił odnieść się do całej sprawy.

Kuba Wojewódzki i Polska flaga w kupie

Czytaj też: Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki (Król TVN) to przede wszystkim gwiazda komercyjnej stacji TVN oraz początkujący restaurator. Gwiazdor od ponad piętnastu lat prowadzi swój program talk show, gdzie zaprasza przede wszystkim gwiazdy polskiego kina, sportu, muzyki a nawet i polityki. Jedną z takich osób był Krzysztof Stelmaszczyk, którego występ zakończył się kilka lat temu sporym skandalem. Aktor prawdopodobnie pod lekką namową Kuby postanowił umieścić polską flagę w odchodach. Gest wywołał sporą fale krytyki, która wręcz się wylała na program znanego dziennikarza, który po latach postanowił odnieść się do sprawy.

Kuba Wojewódzki i polska flaga w kupie. Król TVN przed laty gościł Krzysztof Stelmaszczyk, który dokonał sporego skandalu.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Wojewódzki o skandalu

Czytaj też: Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Tłum ludzi oczekujących na przeprosiny za kupę. To brzmi jak tytuł dobrego filmu. Ja bardzo chętnie przeproszę za kupę, za zabójstwo Kennedy’ego, konflikt w Darfurze, zespół Milli Vanilli oraz nimfomanię Marii Skłodowskiej. Tylko to nie jest moja wina. Nigdy nie wetknąłem polskiej flagi w psią kupę ani żadną inną kupę. To jest fakt medialny, czyli dokładnie taki sam jak wpis Jana Hartmana o kazirodztwie. Nikt nie czytał, ale wszyscy zbiorowo chętnie się oburzą. Wy też powtarzacie plotki. Milion powtórzonych plotek zastyga w prawdę. To nie jest kraj do komunikowania się metaforą czy spekulacją. Tutaj świat musi być prosty i poukładany, bo wtedy jest bezpiecznie. Albo jesteś lemingiem, albo katolickim talibem. Albo cię, obywatelu, w ogóle nie ma. Na marginesie wam powiem, że ta flaga w kupie to jest dosyć ładny symboliczny skrót. Polska jest obecnie w niezłej kupie i szczerze mówiąc, nie widać specjalnej szansy na zmianę adresu. – przyznał W rozmowie z gazeta.pl. Liczne dziwne tendencje. Jedna na przykład jest taka, że zorganizowana grupa ludzi terroryzuje nas pojęciem patriotyzmu.

W jego imieniu dokonuje się selekcji ludzi jak na rampie w obozie. Na tych, którzy są przydatni do naszych celów, i na wrogów, którymi się zajmiemy później. Czyli wtedy, jak przejmiemy władzę. Patriotyzm, który polega głównie na patetycznym napieprzaniu o patriotyzmie. Dlaczego ten kraj ma być dla mnie lepszy od innych krajów? Tylko dlatego, że się w nim przypadkowo urodziłem. Patriotyzm to wspólnota, a nie wykluczanie. – stwierdził w swoim stylu król TVN.

POLECAMY:

Joanna Krupa znika z „Top Model”? Spodziewają się najgorszego
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
Kuba Wojewódzki przeżywa ciężkie chwile? Ostra odpowiedź Króla TVN!
Manowska zdradza co nas czeka w The Voice Senior!
Anna Mucha szczerze o swoich dzieciach. Będziecie w szoku, co powiedziała!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →