Czy Wojewódzki ujawni prawdę? Ludzie zniecierpliwieni

Udostępnij:

Zapraszamy na kolejną odsłonę epopei pod tytułem „Czy Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów mają romans?”. Tym razem to Król TVN dorzucił nowego paliwa do ogniska plotek i domysłów, bo za pośrednictwem portalu Instagram podzielił się zdjęciem z zawoalowanym odniesieniem do aktorki znanej z serialu TVP2 „M jak miłość”.

Nie ma dnia byśmy nie słyszeli czegoś nowego w sprawie rzekomego związku Muchy i Wojewódzkiego, bowiem obie gwiazdy dbają o to, by żar plotek nie zgasł i codziennie rzucają jakąś pożywkę fanom i mediom. Dzieje się to głównie za pośrednictwem platformy Instagram, która sprawdza się idealnie w tej roli.

Czytaj też: Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania

Król TVN podzielił się z fanami zdjęciem, które z pozoru nie ma nic wspólnego z tematem, jakim jest romans na linii Mucha – Wojewódzki, bo Kuba chwali się, że jest częścią akcji marki pewnego producenta piwa oraz fundacji WWF, mającej na celu ratowanie zagrożonych gatunków. Przedstawia Wojewódzkiego leżącego na kocu, otoczonego butelkami piwa oraz kubkami z logo programów, z którymi gwiazdor był niegdyś związany.

Czy to kolejna wskazówka, że Mucha i Wojewódzki mają romans?

Czy Wojewódzki i Mucha mają romans pyta Instagram na widok fotki, jaką wrzucił Król TVN. Gwiazda "M jak miłość" (TVP2) została oznaczona w opisie zdjęcia.
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Samo zdjęcie nie wzbudziłoby sensacji, gdyby nie podpis, jakim zostało opatrzone, bo wiem brzmi on: „Zgadnijcie, kto się do mnie przysiadł podczas pikniku w lesie? Wilk, Ryś, Sóweczka, czy Mucha???” Oczywiście fani rzucili się na ten kąsek na wygłodniałe wilki i karuzela domysłów ruszyła z impetem.

Czytaj też: Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!

Trzeba przyznać, że cała akcja z podsycaniem domysłów na temat tego, czy Wojewódzki i Mucha mają romans jest PRowym majstersztykiem. Dzięki temu obie gwiazdy są cały czas na ustach wszystkich i nie muszą nawet robić nic, by ich popularność szybowała w górę.

A zatem czy Madzia z serialu TVP2 „M jak miłość” i Król TVN faktycznie znów są razem? Tego nie jeszcze nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że zanim się dowiemy, czeka nas jeszcze wiele odsłon serialu pt. „Czy Wojewódzki i Mucha mają romans?”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!
Weronika Rosati w bardzo skąpym bikini! Widać wszystko
Edyta Górniak zrobi to na oczach wszystkich! Po raz pierwszy w historii
Julia Wieniawa stosuje botoks? Prawda wyszła na jaw
Edyta Górniak straciła rozum? To co zrobiła wkurzyło jej fanów

, , , , ,