Muniek Staszczyk wyznaje całą prawdę! Skrzywdził swoją żonę!

Muniek Staszczyk , jest do dzisiaj jednym z najbardziej znanych muzyków na polskiej scenie. Zasłynął jednak nie tylko za sprawą utworów wykonywanych z zespołem T.Love współpracował także z innymi znanymi zespołami min. z Maanam. Znany jest także z licznych skandali. Dzisiaj się z nich tłumaczy. Muniek Staszczyk opowiedział ostatnio, co się stało kiedy jego zdrada wyszła na jaw, a żona Marta postanowiła mu wybaczyć. To był trudny czas dla Muńka, pełen refleksji, do których skłonił go niedawno przebyty wylew.

Wokół Muńka, który także współpracował z takimi zespołami jak Maanam, kręciło się zawsze wiele kobiet, a on sam nie zawsze był przykładem wierności. Zdarzały mu się wpadki, które wystawiły jego małżeństwo na ciężką próbę. Jednak mimo tych przeciwności, muzykowi zawsze udało się stanąć na nogi i zawalczyć o związek. Nawet wylew, który przeszedł w ostatnim czasie zakończył się dla muzyka powrotem do zdrowia.

Czytaj też : Siwiec o polskim show-biznesie. Będziecie w szoku, co wyznała!

Muniek Staszczyk zdradzał swoją żonę

Muniek Staszczyk lider T.Love który współpracował z Maanam przeszedł wylew.Opowiedział o tym jak wyszła jego zdrada i o tym ,że jego żona Marta mu wybaczyła
Muniek Staszczyk-YouTube

Żona to zawsze był mój najbliższy przyjaciel – opowiada o Marcie w wywiadzie, którego udzielił „Wysokim Obcasom”. – Ale nie doceniałem tego: „Martuś, Martuś, jedziemy na wakacje, masz tu kasę”. A więcej się działo, jak to śpiewał Leonard Cohen „In My Secret Life”.

Muniek ocalił życie

Jak Marta wybaczyła mi zdrady? Napisałem o tym piosenkę „Dzieje grzechu”… Chyba jest aniołem. Nie znam takiej kobiety. Dwa razy miałem wystawione walizki – w 1998 i chwilę przed tym moim kryzysem, jesienią 2009 roku. I dwa razy mogłem wrócić jak marnotrawny. Chyba mam pier….ne szczęście. Niby jestem taki hop do przodu, a bez niej bym sobie nie poradził.

„Marta miała dwie operacje przepukliny, przez dwa lata jakoś się nią opiekowałem- kontynuuje. – Staram się być mężczyzną, późno, bo późno, ale się staram. Dziewięć lat klejenia związku mam za sobą. A zaczęło się od tej piosenki… – podsumowuje Staszczyk.”

Czytaj też : Szewach Weiss stanął w obronie Polski. Padły mocne słowa!

Muniek Staszczyk lider zespołu T.Love opowiada o momencie kiedy jego zdrada wyszła na jaw. Spojrzałem Marcie w oczy i widziałem łzy, takie, które nie kapały, ale stały w oczach .

Myślałem wtedy o samobójstwie. Noże zacząłem oglądać. Ale też się modliłem – dodał. Chciał zniknąć żonie z oczu, ale ona się na to nie zgodziła. – „Nigdzie się nie wyprowadzisz, będziesz mieszkał tutaj. Niósł swój krzyż”. I nieśliśmy krzyże oboje… – wyjawił.

Muniek ciężar winy dźwigał na terapii ,dzięki której jest do dzisiaj z żoną. – Moja żona to przyjaciel, mega bliski mi człowiek. Kłócimy się, ale jesteśmy parą. Cały czas te zadry w nas tkwią, ale kochamy się, chcemy ze sobą spędzić życie – podsumował lider T.Love. Ostatnio to był ciężki czas dla Muńka po tym jak przeszedł rozległy wylew. Dobrze,że pomimo tego, co się wydarzyło w przeszłości nadal może liczyć na swoją kochającą żonę.

Źródło: pomponik.pl

POLECAMY:

A to dobre! Wałęsa daje złote rady Dudzie
Kubacki zgasił dziennikarza podczas wywiadu na żywo! To trzeba zobaczyć (wideo)
Kurdej Szatan przesadza z alkoholem?! Fani zaczynają się martwić
To miała być tajemnica. Kaczyński spotkał się z Orbanem. O co chodzi?
Nowe wieści ws. cen paliwa. Czy przeżyjemy szok?

/ Maanam

, , , , ,