Siwiec o polskim show-biznesie. Będziecie w szoku, co wyznała!

Gwiazda dała się poznać jako Miss euro 2012 oraz jako modelka. Natalia Siwiec opowiedziała ostatnio o wynikach jej najnowszego śledztwa, z którego wynika, że polski show biznes jest niczym mafia, a celebryci niekiedy niewiele różnią się od gangsterów. Otrzymała także rolę w filmie „Jak zostałem gangsterem”.

Modelka, która w przeszłości uzyskała tytuł Miss Euro 2012 dostała ostatnio angaż w filmie Macieja Kawulskiego, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Natalia tak mocno zaangażowała się w gangsterską produkcję, że aż do dziś wszędzie doszukuje się powiązań z mafią. Według ostatniej analizy Siwiec, to właśnie polski show biznes przypomina mafię.

Natalia Siwiec twierdzi ,że polski show biznes jest jak mafia

Natalia Siwiec która była Miss euro 2012 oraz modelka źle ocenia polski show biznes.Zagrała w filmie Jak zostałem gangsterem.Teraz twierdzi że to mafia.
Natalia Siwiec-YouTube

Siwiec zagrała Wiolę, dziewczynę młodego gangstera, jednego z głównych bohaterów. W filmie były też odważne sceny , które były dla niej wyjątkowo trudne . Celebrytka w rozmowie z Pudelkiem przyznała bowiem, że roznegliżowane sesje dla magazynów to o dziwo zupełnie „inna bajka”.

Czytaj też : Szewach Weiss stanął w obronie Polski. Padły mocne słowa!

W gwiazdach i w gangsterach można znaleźć wiele podobnych cech. Znajduję sporo analogii pomiędzy tymi dwoma światami – ujawnia nam szokujące wnioski swojego śledztwa inspektor Natalia. – Show-biznes jest miejscem, w którym liczą się tylko pieniądze, układy, ludzie się wykorzystują. Ciężko zawiązać prawdziwe przyjaźnie, a jeśli już się je zawiąże, to łatwo możesz zostać oszukanym – precyzuje największa seksbomba wśród detektywów i dodaje – Ja byłam wiele razy oszukana i nawet w pewnym momencie zaczęłam się bać, że nie będę w stanie zaufać ludziom. W ogóle nie chciałam znać nowych osób, chciałam być jak najdalej od nich. Ale udało mi się to zbalansować i już się nie boję” -mówi modelka.

A wy jak myślicie, czy polski show biznes to mafia ?

Czytaj też : A to dobre! Wałęsa daje złote rady Dudzie

Źródło: pudelek.pl

POLECAMY:

Kubacki zgasił dziennikarza podczas wywiadu na żywo! To trzeba zobaczyć (wideo)
Kurdej Szatan przesadza z alkoholem?! Fani zaczynają się martwić
To miała być tajemnica. Kaczyński spotkał się z Orbanem. O co chodzi?
Nowe wieści ws. cen paliwa. Czy przeżyjemy szok?
Szokujące oświadczenie ambasadora Iranu! Tego się nikt nie spodziewał

, , ,