To będzie wstrząs! Patryk Vega ujawni nazwiska znanych działaczy i polityków! „Mam nagrania (…) są tam sceny seksu”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Film „Pętla”, Afera Podkarpacka: Patryk Vega ponownie szokuje całą Polskę za sprawą zapowiedzi o jego nowym filmie, gdzie pojawią się bardzo mocne nagrania.

Wiele osób po ich obejrzeniu może się bardzo mocno zdziwić. Nowy film Vegi ma wywołać niemały wstrząs na polskiej scenie politycznej. Sam producent i zarazem reżyser podkreśla, że użyte do tej pory nagrania są w pełni prawdziwe. Czyżby nową afera miała poważnie wstrząsnąć III RP? Zaprowadzi są bardzo huczne, lecz czy z tej dużej chmury ponownie nie spadnie mały deszcz?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Zginął tragicznie. Nieznane nagranie zostanie opublikowane? Wielkie poruszenie

Afera Podkarpacka to wątek, o którym większa część opinii publicznej mogła usłyszeć rok temu w związku ze śmiercią Dawida Kosteckiego. Popularny „Cygan” zginął w nie do końca jasnych do dziś okolicznościach. Utalentowany pięściarz miał posiadać informacje na temat licznych afer związanych z podkarpackimi politykami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Film „Pętla”, Afera Podkarpacka: Patryk Vega ponownie szokuje całą Polskę

Stąd też sam Patryk Vega miał czerpać inspirację do stworzenia nowego filmu. Czy tym razem nową produkcja Vegi okaże się hitem i olbrzymią sensacją?

Zobacz również: Wielki sukces Dudy w USA. To szansa dla Polski

Patryk Vega aktualnie stara się wytworzyć wokół filmu olbrzymie napięcie i przede wszystkim rozgłos. Reżyser opublikował niedawno krótki film na temat afer na Podkarpaciu. zatytułował „”Afera Podkarpacka” – Dokument Patryka Vegi, ODCINEK 1: „SEKSTAŚMY””. W nagraniu pojawiają się również między innymi: siostra Dawida Kosteckiego, Estera oraz były funkcjonariusz CBŚP – Daniel Śnieżek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować. Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej. Między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów – bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera „Cygana”. Wszedłem też w posiadanie nagrań, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami” powiedział Patryk Vega.

Czy nową produkcja Vegi będzie przełomowa?

Film "Pętla", Afera Podkarpacka: Patryk Vega ponownie szokuje całą Polskę za sprawą zapowiedzi o jego nowym filmie, gdzie pojawią się bardzo mocne nagrania
Film „Pętla”, Afera Podkarpacka: Patryk Vega ponownie szokuje całą Polskę za sprawą zapowiedzi o jego nowym filmie, gdzie pojawią się bardzo mocne nagrania. Screen YouTube

źródło: Instagram

Zobacz również:

Gwit zupełnie nago. Rozbierana sesja zszokowała jej fanów

Niebezpieczny gatunek komara dotarł do Europy! Jego ukąszenie może być śmiertelne

Doda ujawniła przerażające sekrety celebrytów! „W ciąży zarabiała 20 tysięcy za prostytucję”, „To są swingersi”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →