To jest piąta żona Wiśniewskiego? Nie uwierzysz!

Piąta żona i piąty ślub Wiśniewskiego, w mediach same domysły, a tymczasem wokalista wstąpił już w nowy związek, kim jest nowa partnerka?

Czytaj też: Mandat za Google Maps? Tam przepis już wchodzi w życie

Na początku tego roku w mediach gruchnęła informacja, że Michał Wiśniewski już zdążył się zaręczyć ze swoją nową wybranką serca, poznaną w sieci tajemniczą 35 letnią Warszawianką Pauliną.

Paulina jest z zawodu prawniczką, posiada także czwórkę własnych dzieci z poprzednich związków. Ślub pary planowany był już na Wielkanoc, jednak wybuch pandemii koronawirusa wszystko pokrzyżował. W jednym z wywiadów zapytany wprost o wesele Wiśniewski nie owijał w bawełnę.

Czy to już piąta żona Michała Wiśniewskiego?

„Ja nie jestem typem człowieka, który lubi być sam. Są ludzie, którym wystarczy być ze sobą i nikt nie musi brać ślubu. Ja jestem sobą i dajcie mi być sobą”

– wyznał szczerze wokalista Ich Troje.

Michał Wiśniewski podzielił się także informacjami, jak w czasie kwarantanny cała rodzina radzi sobie zamknięta w domu. Otóż według piosenkarza radzą sobie znakomicie, a zamknięcie wręcz im służy, dlatego nie zdziwi nas jeżeli niedługo Michał kolejny raz zostanie ojcem.

„Spędzam ten czas rodzinnie, z ukochaną, jej dziećmi i moją mamą. Jakkolwiek głupio to zabrzmi, ten spokój i spowolnienie spadły mi z nieba. Bardzo tego potrzebowałem”

– dodał Wiśniewski.

Zobacz również: Czeka nas coś o wiele gorszego od pandemii. To pewne

Tutaj należy także przypomnieć poprzednie cztery małżeństwa Michała Wiśniewskiego. Jego pierwszą żoną byłą Magda Femme, natomiast drugą tancerka Marta „Mandaryna” Mandrykiewicz, z która artysta doczekał się syna Xaviera, a także córki Fabienne.

Kolejną wybranką Michała była Anna Świątczak, z którą Wiśniewski ma dwie córki Etiennette, a także Viviennę. Z kolei czwartą żoną piosenkarza została Dominika Tajner, córka prezesa Apoloniusza Tajnera.

Piąta żona i piąty ślub Wiśniewskiego, w mediach same domysły, a tymczasem wokalista wstąpił już w nowy związek, kim jest nowa partnerka?
Piąta żona i piąty ślub Wiśniewskiego, w mediach same domysły, a tymczasem wokalista wstąpił już w nowy związek, kim jest nowa partnerka? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Gigantyczna wpadka Biedronki! Rozdawali sprzęt za darmo

Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce! Podano datę

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →