Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ewa Żarska nie żyje, zaczynają pojawiać się głosy, że została zamordowana, w programie „Państwo w państwie” opublikowano materiał pokazujący jej ostatnie śledztwo.

Polecamy również: Gigantyczna wpadka Biedronki! Rozdawali sprzęt za darmo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ewa Żarska przez wiele lat była związana ze stacją Polsat,  gdzie wykonywała obowiązki jako reporterka najważniejszych wydarzeń w Polsce. Prowadziła także liczne dziennikarskie śledztwa. Podejmowała się w nich poważnych tematów. 26 kwietnia telewizja Polsat wyemitowała ostatni reportaż autorstwa Ewy Żarskiej na temat nielegalnego składowiska odpadów w województwie wielkopolskim.

Ewa Żarska i jej ostatnie śledztwo

Ewa Żarska to dziennikarka pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego. Od wielu lat była związana przede wszystkim z telewizją Polsat, dla której prowadziła relację z najważniejszych wydarzeń z kraju. Niestety ponad dwa tygodnie temu cały kraj obiegła przerażająca wiadomość o śmierci dziennikarki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostatni reportaż

26 kwietnia telewizja Polsat wyemitowała ostatni reportaż autorstwa Ewy Żarskiej w programie „Państwo w Państwie”. Reportaż dziennikarki dotyczył składowiska chemikaliów, które zagraża m.in. mieszkańcom wielkopolskich Szołajd.

Właściciel jednej z prywatnych działek zorganizował na swoim terenie nielegalne i szkodliwe składowisko chemikaliów. Są to głównie pojemniki, których jest kilkadziesiąt. Wiele z nich  jest uszkodzonych i rozszczelnionych. Zawierają one szkodzące substancje przenikające do gleby i powietrza. W tej sytuacji życie wielu mieszkańców okolicy jest zagrożone.

Przy okazji emisji reportażu jedna z mieszkanek zagrożonej okolicy wypowiedziała się również na temat Ewy Żarskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przede wszystkim bardzo mile ją wspominam. Dwa tygodnie temu żeśmy się widziały, nagrywając program odnośnie tych niebezpiecznych chemikaliów. Była to bardzo sympatyczna i bardzo miła osoba. Nawet trudno mi się wypowiadać

mówiła w studiu.

Zobacz również: Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Ewa Żarska nie żyje, pojawiają się głosy, że została zamordowana, w programie "Państwo w państwie" opublikowano materiał pokazujący jej ostatnie śledztwo
Ewa Żarska nie żyje, pojawiają się głosy, że została zamordowana, w programie „Państwo w państwie” opublikowano materiał pokazujący jej ostatnie śledztwo/ screen YouTube kanał Ewy Żarskiej

Niestety sprawa składowiska aktualnie stoi w miejscu, a z właścicielem wspomnianej posesji ciężko się skontaktować.

Ewa Żarska zmarła z 16 na 17 kwietnia. Pogrzeb dziennikarki ma się odbyć 27 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: wp

Polecamy również:

Nowe zachorowania i zgony, resort zdrowia podał dane

Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

Polecamy także:

Szokujący spot Kidawy-Błońskiej. Cios poniżej pasa

Przerażające odkrycie lekarzy u wyleczonych! To koszmar

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →