Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

Ewa Żarska nie żyje, zaczynają pojawiać się głosy, że została zamordowana, w programie „Państwo w państwie” opublikowano materiał pokazujący jej ostatnie śledztwo.

Polecamy również: Gigantyczna wpadka Biedronki! Rozdawali sprzęt za darmo

Ewa Żarska przez wiele lat była związana ze stacją Polsat,  gdzie wykonywała obowiązki jako reporterka najważniejszych wydarzeń w Polsce. Prowadziła także liczne dziennikarskie śledztwa. Podejmowała się w nich poważnych tematów. 26 kwietnia telewizja Polsat wyemitowała ostatni reportaż autorstwa Ewy Żarskiej na temat nielegalnego składowiska odpadów w województwie wielkopolskim.

Ewa Żarska i jej ostatnie śledztwo

Ewa Żarska to dziennikarka pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego. Od wielu lat była związana przede wszystkim z telewizją Polsat, dla której prowadziła relację z najważniejszych wydarzeń z kraju. Niestety ponad dwa tygodnie temu cały kraj obiegła przerażająca wiadomość o śmierci dziennikarki.

Ostatni reportaż

26 kwietnia telewizja Polsat wyemitowała ostatni reportaż autorstwa Ewy Żarskiej w programie „Państwo w Państwie”. Reportaż dziennikarki dotyczył składowiska chemikaliów, które zagraża m.in. mieszkańcom wielkopolskich Szołajd.

Właściciel jednej z prywatnych działek zorganizował na swoim terenie nielegalne i szkodliwe składowisko chemikaliów. Są to głównie pojemniki, których jest kilkadziesiąt. Wiele z nich  jest uszkodzonych i rozszczelnionych. Zawierają one szkodzące substancje przenikające do gleby i powietrza. W tej sytuacji życie wielu mieszkańców okolicy jest zagrożone.

Przy okazji emisji reportażu jedna z mieszkanek zagrożonej okolicy wypowiedziała się również na temat Ewy Żarskiej.

Przede wszystkim bardzo mile ją wspominam. Dwa tygodnie temu żeśmy się widziały, nagrywając program odnośnie tych niebezpiecznych chemikaliów. Była to bardzo sympatyczna i bardzo miła osoba. Nawet trudno mi się wypowiadać

mówiła w studiu.

Zobacz również: Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Ewa Żarska nie żyje, pojawiają się głosy, że została zamordowana, w programie "Państwo w państwie" opublikowano materiał pokazujący jej ostatnie śledztwo
Ewa Żarska nie żyje, pojawiają się głosy, że została zamordowana, w programie „Państwo w państwie” opublikowano materiał pokazujący jej ostatnie śledztwo/ screen YouTube kanał Ewy Żarskiej

Niestety sprawa składowiska aktualnie stoi w miejscu, a z właścicielem wspomnianej posesji ciężko się skontaktować.

Ewa Żarska zmarła z 16 na 17 kwietnia. Pogrzeb dziennikarki ma się odbyć 27 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: wp

Polecamy również:

Nowe zachorowania i zgony, resort zdrowia podał dane

Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

Polecamy także:

Szokujący spot Kidawy-Błońskiej. Cios poniżej pasa

Przerażające odkrycie lekarzy u wyleczonych! To koszmar

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →