Roksana Węgiel ma dość! Ujawni prawdę o show-biznesie

Roksana Węgiel chce wyprodukować film dokumentalny, w którym wyzna prawdę o show-biznesie oraz o tym jak wyglądała dotychczas jej kariera.

Czytaj też: Nowe zgony i zakażenia, kolejna granica przekroczona – nowe dane

Roxie nie zwalnia, mimo kwarantanny, podzieliła się z fanami swoimi najnowszymi pomysłami na rozwój kariery. Młoda gwiazda chciałaby nakręcić film dokumentalny o… sobie. Jak twierdzi piosenkarka zdradziłaby w nim kulisy show-biznesu i tego jak stała się sławna.

Wokalistka dała się poznać szerszej publiczności już w 2018 roku, podczas występów w programie „The Voice Kids”, który zresztą wygrała. To dało jej przepustkę do reprezentowania naszego kraju na festiwalu piosenki dziecięcej „Eurowizja Junior”, który wtedy odbywał się w Mińsku.

Tam młoda artystka także odniosła sukces i zgarnęła Złotą Kulę. Następnie Roxie wydała debiutancką płytę, która odniosła sukces. Dostała także europejską nagrodę MTV.

Roksana Węgiel stworzy film dokumentalny o sobie

Te wszystkie sukcesy sprawiły, że Roksana Węgiel chciałaby stworzyć film dokumentalny, w którym mogłaby ukazać jak naprawdę wygląda praca piosenkarki. Nie jest to tylko przyjemność, ale ciężka i stresująca harówka.

„Ostatnio oglądałam film o Ewie Farnej i chciałabym, żeby powstało coś podobnego o mnie. To jest moje marzenie! Chciałabym tam przekazać, że mój zawód to jest ciężka praca. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dodatkowo zawarłabym tam ciekawostki dla fanów”

– ostatnio w jednym z wywiadów wyznała Roxie.

Zobacz również: Chiny blokowały raport o COVID-19? „Grożą reakcją jeśli się ukaże”

Roksana debiut w filmie ma już za sobą. Na początku tego roku wzięła udział gościnnie w filmie ukazującym problem depresji wśród młodych ludzi. To doświadczenie tak się jej spodobało, że chce więcej. Węgiel dodała także, że myśli w przyszłości o roli w jakimś serialu.

Roksana Węgiel chce wyprodukować film dokumentalny, w którym wyzna prawdę o show-biznesie oraz o tym jak wyglądała jej kariera
Roksana Węgiel chce wyprodukować film dokumentalny, w którym wyzna prawdę o show-biznesie oraz o tym jak wyglądała jej kariera. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Jest oświadczenie Tuska w sprawie wyborów. A jednak!

Ryszard Kotys znika z serialu „Świat według Kiepskich”? Polsat odpowiada

Lekarka walcząca na „linii frontu” z koronawirusem popełniła samobójstwo

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →