Roksana Węgiel powiedziała co sądzi o Viki Gabor. Dziennikarza wryło

Roksana Węgiel (Roxie) i Viki Gabor zwyciężyły konkurs Eurowizja Junior Media spekulują, że Węgiel jest zazdrosna o Viki Gabor.

Zobacz również: Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

 Roksana Węgiel jest jednak zazdrosna o Viki Gabor ? „Eurowizja Junior” była okazją zarówno dla Roxie jak i Gabor na zdobycie popularności. Ostatni wywiad z Roxie wiele mówi o stosunkach jakie panują między młodymi wokalistkami. Jeszcze nie wiadomo, gdzie odbędzie się Eurowizja 2020. Jedną z potencjalnych lokalizacji jest Kraków, czyli miasto w którym mieszka Gabor.

Dziennikarka zapytała ostatnio Roxy o Wiki Gabor. Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Dla Roxy pojawienie się na scenie Wiki Gabor było dużym zagrożeniem. Zarówno dla Roxie jak i Gabor „Eurowizja Junior” była ogromną szansą na zrobienie kariery. Roksana Węgiel traktuje Viki Gabor jako poważną konkurencję. Czy jak podejrzewały media Roxy jest zazdrosna o Gabor?

Czytaj też: Tragedia w Turcji. Andrzej Duda wykonał niesamowity gest

Węgiel odpowiedziała bardzo konkretnie na pytanie dziennikarki i nie pozostawiła możliwości na domysły. Oczywiście młoda wokalistka ma świadomość, że młodsza koleżanka jest także jej konkurencją, ale ona i tak jej kibicuje i jest fanką jej utworów. W ten sposób Roxie zdementowała plotki oraz wyobrażenia mediów, że między młodymi artystkami jest konflikt. Roxie zachowała się z klasą jak na profesjonalistkę przystało.

Czy Roksana Węgiel jest zazdrosna o Gabor?

Kibicuje jej z całego serca, trzymam kciuki. To był niesamowity moment, kiedy wygrała Eurowizję. Cała Polska się bardzo cieszyła, ja z resztą też. Naprawdę trzymam kciuki i kibicuję mocno”

 wyznaje Roksana. 

Roksana Węgiel jednak nie jest zazdrosna o Viki Gabor

Nadal nie wiadomo, w którym kraju odbędzie się Eurowizja Junior 2020. Jedną z potencjalnych lokalizacji jest Kraków. Tutaj mieszka, także ostatnia zwyciężczyni „Eurowizji Junior”, czyli Viki Gabor.

Roksana Węgiel (Roxie) i Viki Gabor zwyciężyły konkurs Eurowizja Junior Media spekulują,że Węgiel jest zazdrosna o Viki Gabor
Roksana Węgiel (Roxie) i Viki Gabor zwyciężyły konkurs Eurowizja Junior Media spekulują,że Węgiel jest zazdrosna o Viki Gabor

Źródło: pikio.pl

Polecamy także:

Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

Najczarniejsza doba w Polsce. Rekord zgonów i zakażeń

To może Cię również zainteresować:

PiS ma poważne problemy! Nieoczekiwany bunt

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →