Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus w Polsce: Kaufland wyszedł na przeciw  oczekiwaniom i uruchomił zakupy z dostawą do domu, wszystko kupisz online bez wychodzenia z mieszkania.

Zobacz również: Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sytuacja w Polsce oraz na świecie jest bardzo poważna. Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Najgorsza aktualnie sytuacja jest w Stanach Zjednoczonych,  Włoszech,  Hiszpanii,  Francji,  Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. W Polsce na ten moment stwierdzono ponad 2600 przypadków zachorowań na koronawirusa z czego zmarło już 46 osób.

Kaufland organizuje zakupy online

W tej sytuacji rząd narzucił na Polaków liczne obostrzenia. Dotyczą one również sklepów oraz marketów, które są  obowiązane przestrzegać konkretnych ograniczeń i zakazów. Od pierwszego kwietnia w sklepie może przebywać maksymalnie 3 klientów przypisanych do jednej kasy. Np. W sytuacji pięciu kas w sklepie może przebywać maksymalnie 15 klientów. W tej sytuacji zakupu w sklepach w komfortowy sposób są ograniczone. Dlatego sieci sklepów wyszły do klientów z inicjatywą ułatwiającą ich życie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Nie zamknęli szkół, ulice tętnią życiem. Będą drugie Włochy?

Sieć Kaufland we współpracy ze sklepem Mango 2 kwietnia br. rozpoczyna sprzedaż paczek z najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi i higienicznymi. Dzięki temu klienci będą mogli zrobić zakupy bez wychodzenia z domów. Paczka będzie zawierać najbardziej podstawowe produkty takie jak mąka, makaron, ryż, mleko, cukier, herbata, sosy pomidorowe, olej czy papier toaletowy. Ceny produktów będą takie same jak w sklepie stacjonarnym. Cena pojedynczej paczki wyniesie 115,98 zł, a przesyłki 19,99 zł.

– W obliczu aktualnej sytuacji epidemiologicznej wspólnie z dostawcami robimy wszystko, aby zapewnić klientom dostęp do potrzebnych artykułów. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Z myślą o nich, a szczególnie o osobach starszych, dla których dzisiaj codzienne zakupy mogą stanowić duże wyzwanie, rozpoczynamy sprzedaż paczek z produktami pierwszej potrzeby za pośrednictwem firmy telezakupowej Mango. 

Koronawirus w Polsce: Kaufland wyszedł na przeciw oczekiwaniom i uruchomił zakupy z dostawą do domu, wszystko kupisz online bez wychodzenia z mieszkania
Koronawirus w Polsce: Kaufland wyszedł na przeciw oczekiwaniom i uruchomił zakupy z dostawą do domu, wszystko kupisz online bez wychodzenia z mieszkania/ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy także:

Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

Rekordowa liczba zgonów i kolejne zakażenia w Polsce

To może Cię również zainteresować:

„Celowo sam się zaraziłem”. Burmistrz z Berlina zszokował całe Niemcy

Będą kolejne zaostrzenia! Więcej uprawnień dla policji

Chiny zataiły prawdziwy rozmiar pandemii? Ujawniono raport wywiadu USA

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →