Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!

Udostępnij:

Dojście do sławy w dojrzałym wieku to relatywnie bezproblemowa sprawa. Jeśli jednak sława dopada nas, gdy jesteśmy nastolatkami, wszystko staje na głowie. Zwyczajne życie staje się niezwyczajne, a to co było priorytetem – usuwa się na dalszy plan. Nie inaczej było w przypadku Roxie, zwyciężczyni „The Voice Kids” (TVP) oraz turnieju Eurowizja Junior. Dziewczyna ma dopiero 14 lat, a już stoi u progu kariery. Jednak jest jedna rzecz, którą Roksana Węgiel zaniedbuje w związku z nowym życiem: to szkoła.

Zawód piosenkarki to ciężka praca, której częścią jest praktycznie nieustanne koncertowanie i przebywanie poza domem. Z tego powodu Roxie ma utrudniony dostęp do rzeczy, które inne nastolatki uznają za oczywiste.

Czytaj też: Magda Gessler zrobi nową wojnę! Tego jeszcze nie było

Gdy Roksana Węgiel wygrała programy „The Voice Kids” (TVP) oraz Eurowizja Junior, w odstawkę poszły koleżanki, maskotki i… szkoła. Napięty terminarz młodej gwiazdy nie sprzyja nauce, a przecież obowiązek szkolny w Polsce trwa do 19 roku życia. Jak więc udaje się Roxie pogodzić karierę i naukę?

Roksana Węgiel odkrywa, że szkoła i kariera nie idą w parze

Roksana Węgiel odkrywa, że kariera i szkoła nie idą w parze. Jak Roxie, zwyciężczyni "The Voice Kids" (TVP) i Eurowizja Junior łączy naukę i karierę?
fot.: Roksana Węgiel, screen/ Instagram

W wywiadzie udzielonym ostatnio plotkarskiemu magazynowi, Roksana Węgiel opowiedziała, jak w jej życiu wygląda teraz szkoła. Dziewczyna przyznała, że w związku z pracą ma olbrzymie zaległości w nauce, ale od przyszłego semestru ma mieć indywidualny tok nauczania, co powinno pomóc jej nadgonić swoich rówieśników.

Czytaj też: To co zrobiła Wieniawa oburzyło fanów! Zobacz zdjęcia

Jednak nie ma co ukrywać, jeśli Roxie – a ściślej jej rodzice – nie przypilnują jej edukacji, to młoda dziewczyna raczej nie osiągnie na tym polu zbyt wielu sukcesów. Matura będzie szczytem. Z drugiej strony jednak, w czasach, gdy w życiu liczy się pieniądz i konkretny zawód w garści, postawienie na karierę muzyczną zamiast na naukę może okazać się kluczem do szczęśliwego i dostatniego życia dla całej rodziny.

źródło: pudelek, Instagram

POLECAMY:

To co zrobiła Wieniawa oburzyło fanów! Zobacz zdjęcia
Panowie lepiej usiądźcie! Doda pokazała naprawdę dużo!
Szok! Nikt się nie spodziewał, że Rozenek się tak pokaże
Napięcie rośnie! Czy Kurdej Szatan sobie z tym poradzi?
Szpakowi puściły nerwy! Takiej awantury w The Voice of Poland jeszcze nie było

, , , ,