Panowie lepiej usiądźcie! Doda pokazała naprawdę dużo!

Udostępnij:

Ciąg dalszy wakacyjnych szaleństw wokalistki zespołu Virgin. Tym razem Doda wrzuciła na swój Instagram zdjęcie siebie w skąpym bikini. Fani oczywiście oszaleli na ten widok, a Dorota Rabczewska, której początki kariery sięgają programu „Bar” osiągnęła w ten sposób swój cel. Znów znalazła się na ustach całej Polski.

Od momentu wyjazdu na wakacje, Dorota Rabczewska bardzo nasiliła swoją obecność w serwisie Instagram. Co chwilę lądują na nim zdjęcia uczestniczki programu „Bar” i wokalistki zespołu „Virgin”. Ale myliłby się ten, kto by sądził, że Doda będzie publikować zdjęcia malowniczych plaż, drinków z palemką i egotycznych scenerii, bowiem Dorota Rabczewska nie jest tego typu osobą.

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

Pozostając wierna wizerunkowi, jaki pracowicie buduje od lat, Dorota Rabczewska umieszcza na swoim profilu prowadzonym na portalu Instagram wyłącznie zdjęcia samej siebie. Tak też było z ostatnim zdjęciem dokumentujących jej wyjazd do Tunezji. Widać na nim, jak Doda, ubrana jedynie w skromne bikini, stoi w basenie jacuzzi.

Doda + bikini = sztos!

Doda w bikini podbija Instagram. Dorota Rabczewska (zespół "Virgin", program "Bar") wie jak podtrzymywać zainteresowanie fanów.
fot.: Dorota „Doda” Rabczewska – Stępień, screen/Instagram

Zdjęcie jest pozowane i przemyślane, jak cały wizerunek Dody, o czym informuje sama artystka w jego opisie. Jak sama twierdzi, weszła do basenu tylko do zdjęcia, bo sama nie lubi zimnej wody. Oczywiście nikomu z zachwycających się fotografią (lub raczej jej obiektem) fanów zupełnie nie przeszkadza fakt, że zdjęcie nie przedstawia ich idolki w naturalnej sytuacji. Przecież Doda zdążyła ich już przyzwyczaić do tego, że buduje swój wizerunek starannie i w zasadzie nie dopuszcza nikogo do sekretów jej prawdziwego prywatnego życia.

Czytaj też: Lara Gessler pokazała za dużo. Widać niemal wszystko!

Tak czy inaczej, mamy nadzieję, że wakacje Dody jeszcze długo się nie skończą, i że jej na jej Instagram trafi jeszcze wiele – pozowanych lub nie – fotografii artystki. Patrząc po reakcjach fanów, będzie to najlepsze co, oprócz wydania nowej płyty, Doda może zrobić, by podtrzymać swoją popularność.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!
Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości
Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł
loading...

, , , ,