Magda Gessler zrobi nową wojnę! Tego jeszcze nie było

Magda Gessler i Glewo przeżyją Kuchenne Rewolucje w restauracji Pod Zachrypniętym Kogutem.  Królowa TVN postanowiła pomóc restauracji znajdującej się niedaleko Włocławka. Restauratorzy zdecydowali się na zgłoszenie do programu z powodu sporych problemów marketingowych i przede wszystkim finansowych. Czy królowej TVN udało się przezwyciężyć kryzys w lokalu położonym w bardzo sympatycznej okolicy?

Kuchenne Rewolucje to program o bardzo oryginalnej formule. Do programu zgłaszają się restauratorzy, mający problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza, prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni. Pod koniec gwiazda TVN podejmuje decyzję o przyznaniu rekomendacji danemu lokalowi.

Magda Gessler i Glewo przeżyją Kuchenne Rewolucje w restauracji Pod Zachrypniętym Kogutem.  Królowa TVN postanowiła pomóc restauracji.
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Szok! Nie uwierzysz czym teraz zajmuje się Magda Gessler!

Już wkrótce Magda Gessler i Glewo przeżyją Kuchenne Rewolucje w restauracji Pod Zachrypniętym Kogutem.  Królowa TVN postanowiła pomóc restauracji znajdującej się niedaleko Włocławka. Właścicielami lokalu są Ola oraz Marek, którzy wraz z synem Mateuszem podjęli decyzję o opuszczeniu miasta na rzecz prowincjonalnych klimatów. Przy tej okazji postanowili założyć własną restaurację w bardzo urodziwej okolicy.

Czytaj też: Gwiazdor Rancza przeszedł trepanacje czaszki. Jego stan był poważny

Niestety nie wszystko w lokalu podobało się Magdzie Gessler. Restauratorka przede wszystkim zwróciła uwagę na fakt  bardzo skromnych porcji,  które są serwowane w restauracji. Na dodatek Magdę Gessler bardzo zaskoczył fakt,  iż karty z menu nie posiadają loga lokalu od ponad czterech miesięcy. Magda Gessler podjęła próbę ratowania „Koguta”. Czy jej się to uda, a lokal otrzyma rekomendację gwiazdy TVN?

POLECAMY TAKŻE:

Wiśniewski i była żona razem?! Ludzie nie dowierzają
Julia Wieniawa ujawniła z kim się spotyka! Nie uwierzycie kto to jest
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Zmieszali ją z błotem
Doda pijana? Opublikowała erotyczny filmik! Ludziom opadły szczęki
Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →