Tak naprawdę zaczęła się jej kariera. Roxie szczera jak nigdy

Roksana Węgiel opowiedziała o tym jak wyglądał na początku jej kariera, co dał jej program The Voice oraz Eurowizja. Również nie ulega wątpliwości, że gdyby Roksana Węgiel nie wystąpiła w konkursie „Eurowizja” nie byłoby zwycięstwa Viki Gabor. Jak swoje początki na szczycie wspomina młodziutka gwiazda w świecie polskiego show biznesu?

W jednym z wywiadów Roksana Węgiel przyznała, że występ w The Voice Kids był dla niej olbrzymim przeżyciem. Nie ulega wątpliwości, że spora w tym zasługa Edyty Górniak, która w 1995 roku osiągnęła największy sukces w historii polskich występów w konkursie Eurowizji.

Roksana Węgiel i Viki Gabor jako dwie gwiazdy młodego pokolenia

Zarówno Roxie jak i Gabor rozpoczęły swoją przygodę z wielką sceną muzyczną od popularnych programów i konkursów. Jak wiele dało to na początku kariery zdecydowała się opowiedzieć Roksana Węgiel:

Co mi dal udział w programie? Udział w programie The Voice Kids dal mi bardzo dużo. Jednakże przede wszystkim to była wspaniała przygoda. Możliwość pracy z profesjonalistami, śpiewaliśmy do muzyki granej na żywo. Możliwość poznania trenerów: Edyty, Afromental i Dawida. Cudownych prowadzących. Samo to, że mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim przedsięwzięciu. Zobaczyć jak to wszystko wygląda. Bowiem producenci, cała ekipa wspierali nas na każdym etapie programu. W moim przypadku praca z Panią Edytą to coś, czego nie każdy może doświadczyć. Poznałam wielu wspaniałych ludzi z którymi obecnie współpracuje. Mam własną piosenkę, teledysk, pracuję nad płytą. Kontrakt z wytwórnią…. Bardzo wiele zyskałam.

– wyznała Roksana Węgiel.

Jaki utwór sprawił jej największą trudność w karierze?

Chyba nie umiem wybrać jednego utworu. Każdy był przede wszystkim dla mnie równie ważny. Myślę, że Hallo Beyonce, którą wykonywałam na blindach (przesłuchaniach w ciemno) otworzyła mi drogę do programu. Natomiast piosenka Żyj zaśpiewana w finale na żywo to było mega przeżycie. Po pierwsze dlatego, że wykonywałam ją po raz pierwszy i że jest to piosenka napisana i skomponowana specjalnie dla mnie przez Pana Juliusza Kamila.

– mówiła Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel opowiedziała o tym jak wyglądał na początku jej kariera, co dał jej program The Voice oraz Eurowizja, a jak było z Viki Gabor?
Roksana Węgiel opowiedziała o tym jak wyglądał na początku jej kariera, co dał jej program The Voice oraz Eurowizja, a jak było z Viki Gabor?

Polecamy także:

Andrzej Duda podjął decyzję: „Nie chcę narażać ludzi”

Płacą duże pieniądze jeżeli dasz się zarazić koronawirusem. Dołączysz?

To może Cię również zainteresować:

Wszyscy płakali. Niezwykły gest twórców programu

Po śmierci Królikowskiego ujawniono prawdę! Nikt nie wiedział

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →