Nie uwierzysz co zrobiła Rozenek! Sieć oszalała

W czasach przed wymyśleniem Internetu i portalu Instagram, ludzie mieli do dyspozycji tylko najbliższe otoczenie, by utwierdzało ich w przekonaniu, że są świetni i piękni. Na szczęście postęp technologiczny spowodował, że każda wystarczająco sławna osoba może liczyć na wiernych fanów, którzy skomentują każdy jej krok i decyzję. Nie inaczej jest w przypadku Małgorzaty Rozenek Majdan, której konto na portalu Instagram obserwuje 1 mln ludzi! Ostatnio Rozenek Majdan pochwaliła się tym, jaką transformację przeszła jej fryzura. Gwiazda programów TVN „Iron Majdan” i „Perfekcyjna pani domu” mocno skróciła włosy, co zawsze jest ryzykowną decyzją, jednak w tym wypadku był to strzał w 10.

Czytaj też: Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak mama

Na widok zdjęć opublikowanych na portalu Instagram fani oszaleli z zachwytu, zapewniając Rozenek Majdan, że nowa fryzura wygląda świetnie. I faktycznie, choć zmiana jest diametralna, bo „Perfekcyjna pani domu” nie miała tak krótkich włosów już dawno (jeśli w ogóle), to osiągnięty efekt jest doskonały.

Nowa fryzura Rozenek Majdan! Gwiazda show TVN "Iron Majdan" i "Perfekcyjna pani domu" pochwaliła się nią na portalu Instagram. Internauci oszaleli.
fot.: Małgorzata Rozenek Majdan, screen/Instagram

Zachwytom na portalu Instagram towarzyszyły przy tym spekulacje, że być może jest to początek dłuższego procesu transformacji, który doprowadzi w końcu do tego, że gwiazda TVN będzie miała fryzurę krótką, jak Halle Berry. Cóż, jeśli gwiazda show „Iron Majdan” będzie w krótkich włosach wyglądać równie dobrze, co odtwórczyni roli Kobiety-Kota, to jest czego wyczekiwać.

Czytaj też: Szokujące wyznanie Mariny! Ludzie nie mieli litości

Zastanawiać może tylko jedna rzecz. U wielu kobiet, zmieniona fryzura, szczególnie zmieniona tak drastycznie, jak w przypadku Rozenek Majdan, sugeruje przechodzenie głębszej transformacji, wykraczającej znacznie dalej niż jedynie zmiana wyglądu. Czy tak jest w istocie w tym wypadku? Tego dowiemy się za jakiś czas, a tym czasem dołączmy się do chóru głosów chwalących nową stylizację „Perfekcyjnej pani domu”.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Barbara Kurdej Szatan znowu baluje! Czy aby nie przesadza?
Koszmar Weroniki Rosati. Aktorka jest na granicy wytrzymałości!
Bezbarwna Cichopek i wycofany Hakiel. Czar prysł?
Doda ciężko chora. Nikt się nie spodziewał, że aż tak poważnie!
Szok! Zdradzamy pochodzenie Magdy Gessler!

, , , , ,