Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak mama

Udostępnij:

Metamorfoza jaką przeszła Oliwia Bieniuk przez ostatnie miesiące jest niesamowita. Dziewczyna zaczyna wyglądać już prawie identycznie jak jej tragicznie zmarła mama, Anna Przybylska. Ojciec młodej dziewczyny musi się mieć na baczności, gdyż popularność jego córki szybuje. W mediach społecznościowych, głównie e serwisach Facebook i Instagram obserwuję ją już duża rzesza fanów. Dlatego jej ojciec Jarosław Bieniuk musi uważać na jej poczynania.

Oliwia Bieniuk nie jest już małą dziewczynką, metamorfoza jaka przeszła przez ostatnie kilka miesięcy, upodobniła ją bardzo do jej matki. Zmarła tragicznie kilka lat temu, Anna Przybylska i jej córka wyglądałyby dzisiaj niemal jak siostry bliźniaczki.

CZYTAJ TEŻ: Szokujące wyznanie Mariny! Ludzie nie mieli litości

Córka Anny Przybylskiej jest dosyć popularna w mediach społecznościowych, w serwisach Facebook, a także Instagram obserwuje ją już duża liczba użytkowników. Na Instagramie jest to niemal 100 tysięcy ludzi. W komentarzach jasno dają do zrozumienia, że dziewczyna pięknieje z dnia na dzień.

Metamorfoza jaką przeszła Oliwia Bieniuk zachwyca! Zobacz foto!

Metamorfoza jaką przeszła Oliwia Bieniuk zachwyca fanów na Facebook i Instagram, wygląda jak Anna Przybylska, jej ojciec Jarosław musi na nią uważać.
Fot.: Oliwia Bieniuk, screen/ Instagram

Dziewczyna marzy o karierze modelki, na razie jednak tak jak postanowił jej ojciec, Jarosław Bieniuk, skupia się na nauce i przynajmniej do 18 roku życia ma się ograniczać tylko do aktywności w mediach społecznościowych. Ostatnio można było ją zobaczyć w najnowszej odsłonie. Pokazała kilka zdjęć, na których pozuje kompletnie odmieniona, dlatego Fani byli zachwyceni jej wyglądem.

„najpiękniejsza dziewczyna na świecie”

„Piękność”

„ale ślicznotka fajna”

„Wow cóż za piękność, pozdrawiam”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Barbara Kurdej Szatan znowu baluje! Czy aby nie przesadza?

Oliwia Bieniuk metamorfoza

Patrząc na te fotografie trudno się nie zgodzić. Oliwia Bieniuk ma dopiero 16 lat, ale już od jakiegoś czasu jest porównywana do swoje matki. Trzeba przyznać, że te porównania faktycznie mają sens, gdyż młoda kobieta coraz bardziej ją przypomina.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Koszmar Weroniki Rosati. Aktorka jest na granicy wytrzymałości!
Bezbarwna Cichopek i wycofany Hakiel. Czar prysł?
Doda ciężko chora. Nikt się nie spodziewał, że aż tak poważnie!
Szok! Zdradzamy pochodzenie Magdy Gessler!
Mucha i Wojewódzki znowu razem? Internet aż huczy!

, , , ,