Rozenek- Majdan szokuje: lekceważy koronawirus?

Małgorzata Rozenek-Majdan na Insta zamieściła zdjęcie ze spaceru wraz z mężem. Rozenek-Majdan i jej ciąża to główny obiekt zainteresowania internautów, dlatego jej wyjście zostało mocno skrytykowane przez obserwatorów ze względu na pandemie COVID-19 (koronawirus).

Ich zdaniem kwarantanna nie polega na spacerach, a pozostaniu w domu, aby przeczekać zagrożenie. Ich zdaniem takie zalecenie tym bardziej dotyczy Gosi, która jest w ciąży. Pod zdjęciem celebrytki wybuchła prawdziwa burza. Kto miał w tej sytuacji rację?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przejmuje się epidemią COVID-19 (koronawirus)? Tak twierdzą niektórzy internauci. Dziś w całej Polsce panują szczególne obostrzenia. Są one odpowiedzią na szerzącą się w Polsce epidemie koronawirusa. Jak na razie w naszym kraju odnotowano ponad 200 przypadków zarażeń z czego 5 osób niestety zmarło. Wirus z każdym dniem zalicza spory progres w liczbie zarażonych osób. Tymi wiadomościami wydaje się nie przejmować Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka w czasie kwarantanny postanowiła wyjść wraz z mężem na spacer.

Zobacz również: Niepokojące ustalenia lekarzy w sprawie koronawirusa

Rozenek-Majdan wkurzyła ludzi na Insta: bagatelizuje koronawirus?

Decyzja celebrytki wywołała wielką aferę. Pod zdjęciem ze spaceru fani krytykowali zachowanie gwiazdy TVN. Niektórzy przytaczali informacje, z których miało wynikać, że to właśnie kobiety w ciąży są najbardziej narażone na zarażenie COVID-19.

Z tego co wiem, to kwarantanna nie polega na spacerach, a Pani jako osoba publiczna daje „przykład” .

Kobiety w ciąży są jednymi z najbardziej narażonych osób, wirus atakuje nowo narodzone dziecko. Mieszkam w Hiszpanii. W ciągu 24h liczba osób zarażonych wzrosła o 13%, mamy zakaz wychodzenia z domów, radzę wszystkim w Polsce zostać w domu. Hiszpania zareagowała stanowczo za późno.

W obronie celebrytki stanęło również spore grono jej fanów. Twierdzili oni, że strona przeciwna czerpie swoją wiedzę z fałszywych źródeł informacji.

Czytaj też: Koszmar El Dursi: została odizolowana od rodziny

Ludzie bez przesady! Poczytajcie przede wszystkim w końcu sprawdzone informacje, bo dookoła pełno fake news dotyczących zakazów i nakazów. Oczywiście, że spacer w odludnionym miejscu jest ok. Nawet wskazany! Przestańcie czytać informacje na niesprawdzonych stronach i siać panikę wszędzie i wzajemnie się nakręcać! Trzeba uważać, unikać kolejek w sklepach i ludzi, a nie spacerów i świeżego powietrza

– broniła Małgosię jedna z pań.

Małgorzata Rozenek-Majdan na portalu Insta zamieściła zdjęcie ze spaceru. Rozenek-Majdan i jej ciąża są zagrożone przez COVID-19 (koronawirus)?
Małgorzata Rozenek-Majdan na portalu Insta zamieściła zdjęcie ze spaceru. Rozenek-Majdan i jej ciąża są zagrożone przez COVID-19 (koronawirus)?

Źródło: Plotek

Polecamy także:

To już koniec Tańca z Gwiazdami. Decyzja zapadła

Wieniawa przerażona i zapłakana. Jej relacja również wstrząsnęła fanami

Duży wzrost ilości zakażonych w Polsce- nowe dane

To może Cię również zainteresować:

Wielka Brytania podjęła szokująca decyzję. Skończą jak Włochy?

Koronawirus: Dramatyczne orędzie Macrona: „Jesteśmy w stanie wojny”

Uwaga! W czasie epidemii państwo może zabrać ci auto

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →