To już koniec Tańca z Gwiazdami. Decyzja zapadła

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Program „Taniec z Gwiazdami” zawieszony do jesieni – taką decyzję ogłosił Krzysztof Ibisz, a na jej wieść Julia Wieniawa wybuchła szczerą rozpaczą. Takiej decyzji ze strony władz telewizji Polsat raczej nikt się nie spodziewał.

Czytaj też: Ruch wewnątrz kraju zostanie wyłączony? Rząd objaśnia szczegóły

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Program będący praktycznie wizytówką telewizji Polsat w ostatnich latach, został niestety zawieszony do jesieni z powodu szerzenia się epidemii koronawirusa w Polsce oraz w całej Europie. Uczestnicy nie kryli z tego powodu swojego smutku. W tej sprawie głos postanowiła zabrać faworytka programu – Julia Wieniawa.

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Program „Taniec z Gwiazdami” został decyzją władz telewizji Polsat zawieszony do jesieni. Powodem takiego stanowiska komercyjnej telewizji jest szerząca się epidemia koronawirusa w Polsce oraz w całej Europie. Przypomnijmy, że na ten moment w naszym kraju stwierdzono 111 przypadków osób chorych na koronawirusa. 3 osoby niestety zmarły, a 13 uznano za wyleczonych. Mimo, że choroba jak na razie zbiera skromne żniwo w naszym kraju, to nikt nie ma wątpliwości, co do słuszności stosowania już na tym etapie odpowiedniej profilaktyki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Program „Taniec z Gwiazdami” zawieszony do jesieni, Krzysztof Ibisz podał przykrą wiadomość

Największą faworytką show „Taniec z Gwiazdami” była bez wątpienia Julia Wieniawa. Niestety w tej sytuacji młoda aktorka będzie zmuszona poczekać na swoje występy do jesieni.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu programu na tym etapie do jesieni” 

– przeczytał Krzysztof Ibisz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Szumowski: W tym tygodniu 4-cyfrowa liczba osób zakażonych

Na temat tej sytuacji wypowiedziała się również Julia Wieniawa za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze. Poprzestawiam wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki. A tymczasem bądźcie zdrowi, rozsądni i odpowiedzialni. Kocham Was!” 

– zapewniła fanów Julia Wieniawa.

Źródło: Super Express

Program "Taniec z Gwiazdami" zawieszony do jesieni  - taką decyzję ogłosił Krzysztof Ibisz, a na jej wieść Julia Wieniawa wybuchła szczerą rozpaczą.
Taniec z Gwiazdami/ screen YouTube

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Stan Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce: Co to oznacza?

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →