Koszmarne wieści o Rozenek-Majdan. Jej ciąża jest zagrożona?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epidemia Koronawirusa w Polsce trwa. COVID-19 (koronawirus) jest z przerażeniem odbierany przez gwiazdę TVN, którą jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka w najbliższych dniach miała wziąć udział w specjalnej konferencji praw kobiet, która miała się odbyć w Senacie. Niestety ze względu na koronawirusa spotkanie zostało niezwłocznie odwołane przez Marszałka Senatu – Tomasza Grodzkiego. Do jego decyzji postanowiła odnieść się popularna „Perfekcyjna Pani Domu”. Jak zareagowała gwiazda stacji TVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan pewien czas temu ogłosiła, że wraz z mężem spodziewa się dziecka. Dla Gosi będzie to trzeci potomek, a z kolei dla jej męża, Radosława Majdana pierwszy. Każdy kto śledzi gwiazdę TVN wie, że zajście w kolejną ciążę wymagało od niej wielu poświęceń. Prezenterka była zmuszona ponownie sięgnąć po metodę in-vitro. Po pewnym czasie próby przyniosły zamierzone efekty. Gosia jest w ciąży i nie ulega wątpliwości, że dobro jej maleństwa jest dla niej teraz najważniejsze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan jest przerażona, powodem koronawirus

Małgorzata angażuje się również bardzo często w akcje na rzecz praw kobiet. Z tego powodu postanowiła wziąć udział w organizacji konferencji na temat praw kobiet, która miała się odbyć w Senacie. Niestety ostatecznie do realizacji wydarzenia nie doszło. Powodem jest przede wszystkim decyzja podjęta przez Marszałka Senatu – Tomasza Grodzkiego. Wynika z niej jasno, że z powodu epidemii wszelkie wydarzenia nie związane bezpośrednio z pracą izby wyższej parlamentu są zawieszone.

Decyzją Marszałka Senatu, w związku z zagrożeniem wynikającym z obecności koronawirusa w Polsce, wszystkie wydarzenia mające odbyć się w Senacie a nie związane, bezpośrednio z pracą parlamentarną zostają zawieszone. Konferencja Praw Kobiet na Dzień Kobiet, współorganizowana również przez moją Fundację, NIE ODBĘDZIE SIĘ w pierwotnym terminie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała w mediach społecznościowych celebrytka.

Rozenek Majdan podkreśliła przede wszystkim swoje ubolewanie z tego powodu, lecz w pełni rozumie decyzję Tomasza Grodzkiego.

Źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Epidemia Koronawirusa w Polsce trwa. COVID-19 (koronawirus)jest z przerażeniem odbierany przez gwiazdę TVN, którą jest Małgorzata Rozenek-Majdan.
Epidemia Koronawirusa w Polsce trwa. COVID-19 (koronawirus) jest z przerażeniem odbierany przez gwiazdę TVN, którą jest Małgorzata Rozenek-Majdan.

Polecamy także:

Wzruszające! Tak Ostrowska pożegnała Pawła Królikowskiego

Kolejna afera! Mroczkowi puściły nerwy i wypalił do Muchy

Szok! Wiemy z kim Anna z „Rolnika” spędziła dzień kobiet

Polecamy także:

Gdy zaczął śpiewać, jurorom „The Voice” pociekły łzy. Niesamowite

Jest aż tak źle? Oto prawdziwy stan zdrowia Kotysa!

Polecamy również:

Lidl wycofuje popularną herbatę. Nie pij jej – jest toksyczna

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →