Majdan i Rozenek szczerze o swoim dziecku. Będziecie w szoku, co wyznali!

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka. Prezenterka TVN i były reprezentant Polski w piłce nożnej nareszcie doczekali się potomstwa. Ich szczęśliwa wieść o potomku obiegła już cały kraj. Nie ulega wątpliwości, że przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi. Gwiazda TVN wieloletnie podkreślała w wywiadach z mediami, że wraz z mężem chciałaby mieć potomstwo. W tym celu sięgała wielu metod. Ostatecznie udało się.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?!

Państwo Majdan ogłosili niedawno bardzo radosną nowinę. Okazało się, że już niedługo będą mieli potomka. Dla Małgorzaty Rozenek będzie to trzecie dziecko. Prezenterka już dwóch synów posiada z aktorem Jackiem Rozenkiem. Z kolei Radosław Majdan nigdy wcześniej dzieci nie miał. Piłkarz w poprzednim związku z Dodą wykazywał chęci posiadania potomstwa, lecz przeciwna temu była jego ówczesna żona.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą mieć dziecko

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka. Prezenterka TVN i były reprezentant Polski w piłce nożnej nareszcie doczekali ...
Rozenek/ screen YouTube

ZOBACZ TEŻ: Kurdej Szatan pijana wrzuciła film. Kolega się do niej dobierał

  • Piękne święta i czas przed nami. Cała nasza rodzina cieszy się. Wszyscy mamy poczucie, że dzieje się magia. Powiedziałam Radziowi, żeby nie spodziewał się wigilijnego prezentu, bo najlepszy już ma – powiedziała Małgorzata Rozenek. Ciążę żony skomentował również Radosław Majdan – Tak, jestem szczęśliwy, to jest oczywiste. Ciężko opisać słowami, co naprawdę czuję. Przyszyły rok zapowiada się dla nas fantastycznie.

Małgorzata nie kryła zachwytu z powodu swojego stanu.

  • To było ogromne marzenie. My i nasi lekarze dużo robiliśmy, żeby to marzenie się spełniło. Traciłam nadzieję i to była końcówka naszych starań. To jest trudne dla pary. Całe życie podporządkowujesz pod pewne schematy zachowań. Mieliśmy dwie przykre sytuacje, że już myśleliśmy, że się udało, a jednak nie. Ja już bałam się cieszyć. Najdziwniejszą zachcianką jest to, że miałam przez jakieś 3 tygodnie ogromną potrzebę zjedzenia popcornu, którego nigdy nie jem. Ale już przeszło. Teraz jem zupełnie normalnie. Mogłabym być w ciąży całe życie. Mnie ciąża niezwykle uspokaja. Pierwsze trzy miesiące głównie jadłam i spałam. – wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z magazynem wp.

POLECAMY TAKŻE:

Ludzie ostrzegają Kurdej Szatan, przed alkoholem! Posłuchała?!
Julia Wieniawa wyśmiana w sieci! Fani nie mieli dla niej litości!
Wojewódzki ma nową furę! Wiemy jaką!
Co dalej ze związkiem Gąsiewska – Zdrójkowski?! Mamy odpowiedź!
Lara Gessler pokazała stanowczo za dużo! Ludzie w szoku!

, , , ,