Przykry sekret Wieniawy ujawniony! Przyjaciel się wygadał

Ujawniono wielki sekret Wieniawy. Plotki się potwierdziły, okazało się że Julia Wieniawa mimo, że jej związek się zakończył, a Baron jest z inną, to nadał za nim tęskni.

CZYTAJ TEŻ: Gronkiewicz-Waltz wsypała kolegów! Nagle jej się wyrwało

Przez długi okres czasu związek Blanki Lipińskiej i Barona był tylko plotką, którą co chwilę podawały media plotkarskie. Niedawno jednak para postanowiła potwierdzić, że od jakiegoś czasu spotykają się ze sobą.

Taka sytuacja najwyraźniej nie odpowiada byłej partnerce Barona, aktorce Julii Wieniawie. Mimo, że Julia i Baron rozstali się już w sierpniu zeszłego roku, aktorka najwyraźniej nie może zapomnieć o muzyku, a jej serce nadal jest złamane.

Przyjaciel zdradził sekret Julii Wieniawy

„Wręcz odwrotnie, im dalej tym gorzej. Julia wciąż myśli o Baronie. Bardzo przeżywa to, że on ma już nową miłość”

– zdradziła w jednym z wywiadów przyjaciel Wieniawy.

Baron znalazł pocieszenie po rozstaniu Julią Wieniawą w ramionach autorki poczytnych erotyków, serii 365 Dni, Blanki Lipińskiej. Aktorka i pisarka ewidentnie za sobą nie przepadają, co widać w komentarzach jakie zamieszczają na swój temat w mediach społecznościowych. Blanka przyczepiła się ostatnio do rzekomego braku talii u Julii Wieniawy.

Zobacz również: Chiny się przyznały! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

„Wreszcie zaczyna mieć talię. Super”

– wyśmiewała aktorkę na portalu Instagram Blanka Lipińska.

Julia nie pozostała jej dłużna i szybko odpowiedziała własnym postem, zamieściła kadr z jej najnowszego filmu, horroru W lesie dziś nie zaśnie nikt, na którym pozuje cała umazana w krwi, z siekierą w rękach.

„Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii”

– tak Julia podpisała zdjęcie.

Wychodzi na to, że Julia jeszcze „nie wyleczyła” się z Barona i nadal za nim tęskni. Aktorka od rozstania pozostaje singielką i jak otwarcie przyznaje w wywiadach czuje się samotna.

„Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać”

Ujawniono sekret Wieniawy. Plotki się potwierdziły, okazało się że Julia Wieniawa mimo że jej związek się zakończył, a Baron jest z inną to nadał tęskni
Ujawniono sekret Wieniawy. Plotki się potwierdziły, okazało się że Julia Wieniawa mimo że jej związek się zakończył, a Baron jest z inną to nadał tęskni. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

Kolejne zachorowania i zgony. Najnowszy raport resortu zdrowia

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →