Bzdura roku! Siwiec otrzyma kompromitującą nagrodę?!

Udostępnij:

Bycie celebrytką obserwowaną przez setki tysięcy osób to nie tylko przywilej, ale także odpowiedzialność. Rzesze fanów bezkrytycznie przyjmują każde słowo swojej idolki, bo uwielbienie zagłusza ich osąd. Jedną z takich osób jest Natalia Siwiec, która za jedną ze swoich wypowiedzi została nominowana do anty-nagrody „Biologiczna bzdura roku”. Co takiego powiedziała Miss Euro 2012, że zasłużyła sobie na ten wątpliwy zaszczyt? Czy słowa modelki magazynów Playboy i CKM oraz uczestniczki show „Taniec z gwiazdami” faktycznie były takie głupie?

Czytaj też: Tragiczne wieści! Finalistka „The Voice of Poland” w ciężkim stanie! Konieczna jest operacja w USA

Miss Euro 2012 to jedna z najpopularniejszych celebrytek na polskim Instagramie, bo jej wpisy obserwowane są przez ponad milion osób. Gwiazda często reklamuje różne produkty związane z urodą, a nawet sama ma własną linię kosmetyków. To sprawia, że modelka pozująca dla gazet Playboy i CKM jest postrzegana jako autorytet w tej dziedzinie. Niestety, pozory mylą, a jedna z wypowiedzi Siwiec wygrała nominację w konkursie „Biologiczna bzdura roku”.

Czy Natalia Siwiec wygra konkurs „Biologiczna bzdura roku”?

Siwiec nominowana w konkursie "Biologiczna bzdura roku", bo Miss Euro 2012, gwiazda gazet Playboy i CKM oraz show "Taniec z gwiazdami" palnęła głupstwo
fot.: Natalia Siwiec, screen/ Instagram

Była uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami” stwierdziła w dyskusji z jednym z fanów, że nie ma dowodów na to, że „promieniowanie UV zwiększa ryzyko wystąpienia raka skóry”. Choć po ostrej reakcji fanów Siwiec skasowała te słowa, to i tak załapała się na konkurs „Biologiczna bzdura roku”, bowiem w Internecie nic nie ginie.

Czytaj też: Z tego powodu Kaczyński nie zostanie nigdy już premierem. Złożył przysięgę

Bzdura ta była wyjątkowo szkodliwa z uwagi na zasięg, jaki generują posty gwiazdy, bo czytają ją setki tysięcy fanek. Kto wie, ile z nich przyjęło słowa Siwiec za prawdę i przestało się martwić ryzykiem wystąpienia raka skóry?

źródło: To tylko teoria, Instagram

POLECAMY:

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z 15 urodzin! Jedno z nich zdumiało fanów
Właśnie ogłosili ile zebrała WOŚP! Suma powala
Doda nie wytrzymała! Ujawniła prawdę o Nergalu
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?

, , , , ,