Bzdura roku! Siwiec otrzyma kompromitującą nagrodę?!

Bycie celebrytką obserwowaną przez setki tysięcy osób to nie tylko przywilej, ale także odpowiedzialność. Rzesze fanów bezkrytycznie przyjmują każde słowo swojej idolki, bo uwielbienie zagłusza ich osąd. Jedną z takich osób jest Natalia Siwiec, która za jedną ze swoich wypowiedzi została nominowana do anty-nagrody „Biologiczna bzdura roku”. Co takiego powiedziała Miss Euro 2012, że zasłużyła sobie na ten wątpliwy zaszczyt? Czy słowa modelki magazynów Playboy i CKM oraz uczestniczki show „Taniec z gwiazdami” faktycznie były takie głupie?

Czytaj też: Tragiczne wieści! Finalistka „The Voice of Poland” w ciężkim stanie! Konieczna jest operacja w USA

Miss Euro 2012 to jedna z najpopularniejszych celebrytek na polskim Instagramie, bo jej wpisy obserwowane są przez ponad milion osób. Gwiazda często reklamuje różne produkty związane z urodą, a nawet sama ma własną linię kosmetyków. To sprawia, że modelka pozująca dla gazet Playboy i CKM jest postrzegana jako autorytet w tej dziedzinie. Niestety, pozory mylą, a jedna z wypowiedzi Siwiec wygrała nominację w konkursie „Biologiczna bzdura roku”.

Czy Natalia Siwiec wygra konkurs „Biologiczna bzdura roku”?

Siwiec nominowana w konkursie "Biologiczna bzdura roku", bo Miss Euro 2012, gwiazda gazet Playboy i CKM oraz show "Taniec z gwiazdami" palnęła głupstwo
fot.: Natalia Siwiec, screen/ Instagram

Była uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami” stwierdziła w dyskusji z jednym z fanów, że nie ma dowodów na to, że „promieniowanie UV zwiększa ryzyko wystąpienia raka skóry”. Choć po ostrej reakcji fanów Siwiec skasowała te słowa, to i tak załapała się na konkurs „Biologiczna bzdura roku”, bowiem w Internecie nic nie ginie.

Czytaj też: Z tego powodu Kaczyński nie zostanie nigdy już premierem. Złożył przysięgę

Bzdura ta była wyjątkowo szkodliwa z uwagi na zasięg, jaki generują posty gwiazdy, bo czytają ją setki tysięcy fanek. Kto wie, ile z nich przyjęło słowa Siwiec za prawdę i przestało się martwić ryzykiem wystąpienia raka skóry?

źródło: To tylko teoria, Instagram

POLECAMY:

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z 15 urodzin! Jedno z nich zdumiało fanów
Właśnie ogłosili ile zebrała WOŚP! Suma powala
Doda nie wytrzymała! Ujawniła prawdę o Nergalu
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?

, , , , ,