Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią

Udostępnij:

Andrzej Grabowski jest znany przede wszystkim jako Ferdynand Kiepski z serialu „Świat według Kiepskich” (Polsat). Ten jeden z najstarszych sitcomów nakręcony na podstawie amerykańskiego odpowiednika wciąż cieszy się sporą popularnością. Marian Paździoch (Ryszard Kotys), Walduś (Bartosz Żukowski) czy Halinka Kiepska (Marzena Kipiel- Sztuka) to postaci, które na stałe zagoszczą w pamięci Polaków.

Serial „Świat według Kiepskich” od zawsze był przerysowaną formą. Poprzez różnego rodzaju niewiarygodne perypetie głównych bohaterów ukazywano przywary polskiego społeczeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?

Kolejne odcinki sitcomu nawiązywały do konkretnych wydarzeń z polskiej codzienności. Polityka, tolerancja, wykształcenie i problemy dnia dzisiejszego w krzywym zwierciadle zyskały sobie zacne grono odbiorców.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Andrzej Grabowski i Ryszard Kotys gwiazdami serialu „Świat według Kiepskich”

Jednym z głównych bohaterów są Marian Paździoch ( Ryszard Kotys) oraz tytułowy Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski). To właśnie oni są zazwyczaj w centrum dynamicznych, serialowych wydarzeń. Obaj aktorzy dość często wspominali, że przez nadmierną popularność ich postaci w jakie się wcielają, później dochodzi do wielu nieporozumień w życiu prywatnym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Filip Chajzer zalicza kolejną potężną wpadkę! TVN mu tego nie wybaczy!

Należy jednakże pamiętać, że Ferdek, czy Paździoch to tylko postacie serialowe, fikcyjne i nie mają nic wspólnego z ich odtwórcami. Niedawno na portalu Instagram, na oficjalnym koncie Andrzej Grabowski dodał zdjęcie z planu serialu „Świat według Kiepskich”.

Oczywiście prócz wielu komentarzy, które pełne były zachwytu i aprobaty dla kontynuacji popularnego sitcomu pojawiły się również te mniej pochlebne. A to i tak delikatnie powiedziane.

Nieprawdopodobny hejt

Grabowski (Ferdynand Kiepski) i Ryszard Kotys (Marian Paździoch) ze "Świat według Kiepskich" to gwiazdy tv Polsat. Tego pierwszego spotkał niebywały hejt
Grabowski (Ferdynand Kiepski) i Ryszard Kotys (Marian Paździoch) ze „Świat według Kiepskich” to gwiazdy tv Polsat. Tego pierwszego spotkał niebywały hejt

Wszystko przez jeden z ostatnich występów Grabowskiego u Wojewódzkiego. Widzowie zarzucają aktorowi to, że jest gburem i nie szanuje ani swoich widzów, ani nikogo innego. Zwrócono uwagę na to, że główny odtwórca roli Ferdka jest zadufanym w sobie „chamem”.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni

” Grabowski jestes pan bezczelnym zadufanym w sobie i aroganckim typem,ktory myśli że wszyskie rozumy pozjadał,czego dowiódł pan już nie pierwszy raz ,występując u Kuby Wojewodzkiego,wstyd i żenada to mało powiedziane. ” -napisał jeden z użytkowników (pisownia oryginalna).

” GRABOWSKI JESTEŚ BEZNADZIEJNY,LEPIEJ NIE OPOWIADAJ PAN KAWAŁÓW,BO SĄ OCHYDNE I GŁUPIE JAK PAN. ” – dodał kolejny (pisownia oryginalna)

źródło: Instagram, wLocie.pl

POLECAMY:

Miód i czosnek, czyli najlepszy, naturalny antybiotyk! Zobacz jak go przygotować i jakie ma właściwości
Tajemniczy obiekt 2669 na Mazurach. Przez lata władze trzymały to w sekrecie!
40 powodów przez które Platforma straciła władzę i już jej nie powinna odzyskać
Michał Wiśniewski potwierdził! Bierze kolejny ślub!

/ Polsat

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →