Sławomir przyłapany z inną?! Co na to żona?

Czy Sławomir ma romans? Gwiazda Disco Polo znajduje się właśnie w Zakopanym, gdzie trwają zdjęcia do filmu „Futro z misia”, który jest określany kontynuacją „Chłopaki nie płaczą”, Zapała znalazł się w obsadzie. Sławomir udostępnił zdjęcie na portalu Instagram, na którym obok niego stoi ktoś toples. Co na to Kajra?

Sławomir Zapała to showman, piosenkarz, kabareciarz, ale również aktor, czego wyrazem jest angaż w najnowszym filmie Michała Milowicza. „Futro z misia”, jest określane kontynuacją kultowej komedii Olafa Lubaszenki „Chłopaki nie płaczą”, zresztą w obsadzie nowego filmu znalazł się również sam Lubaszenko.

CZYTAJ TEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Zapała szerszej publiczności dał się poznać dzięki swoim rolom w filmach i serialach. Wystąpił między innymi w „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „Pod mocnym aniołem”, czy w serialach takich jak „Czas honoru”, „Blondynka”, „Ojciec Mateusz”, czy „Świat według Kiepskich”.

Wielką sławę i rozgłos dała mu jednak dopiero wykreowana przez niego postać sceniczna Sławomir. Jest on dziś jedną z największych gwiazd Disco Polo w kraju, a jego koncerty cieszą się wielką popularnością. Na scenie występuje z żoną Magdaleną „Kajra” Kajrowicz.

Czy Sławomir ma romans?

Sławomir ma romans? Co na to Kajra? Gwiazda Disco Polo jest na planie Futro z misia, który ma być kontynuacją Chłopaki nie płaczą. Zobacz Instagram.
Sławomir ma romans? Co na to Kajra? Gwiazda Disco Polo jest na planie Futro z misia, który ma być kontynuacją Chłopaki nie płaczą. Zobacz Instagram.

Showman znajduje się właśnie w Zakopanem na planie filmu „Futro z misia” i jak widać po zdjęciach umieszczanych na Instagramie dobrze się tam bawi. Na ostatnim zdjęciu pozuje z osobą, która wydaje się być kobietą toples obrócona tyłem do obiektywu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak zupełnie nago! Film może zobaczyć każdy

Jak się jednak okazuje jest to tylko żart, który postanowili sobie zrobić z fanów Sławomir wraz z aktorem Piotrem Nowakiem, który pozuje do tego zdjęcia.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli
Tomasz Kot ogłosił szokujące wieści! Polaków zatkało

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →