Stockinger został odizolowany! Niepokojące doniesienia

Tomasz Stockinger jest w szpitalu, jego aktualny stan zdrowia jest bacznie obserwowany przez rzeszę fanów serialu TVP „Klan”. Stockinger do szpitala trafił w zeszłym miesiącu. Gwiazda popularnego tasiemca od wielu lat zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi w tym również natury kardiologicznej. Niestety w tych ciężkich chwilach nikt go nie odwiedza. Wszystkiemu winny w tej sytuacji jest koronawirus. To przez niego aktor nie ma z nikim, oprócz personelu medycznego, osobistego kontaktu .

Tomasz Stockinger w zeszłym miesiącu trafił do szpitala. Wiadomość natychmiast przekazano mediom. Na samym początku stan zdrowia aktora nie był najlepszy. U Tomasza Stockingera stwierdzono poważne problemy natury kardiologicznej. W tej sytuacji lekarze nie mieli żadnych złudzeń, że aktor musi zostać poddany operacji. Dziś odtwórca roli Pawła Lubicza jest już po zabiegu i powoli dochodzi do siebie.

Tomasz Stockinger nadal w szpitalu: Aktualny stan aktora serialu Klan

Tak, jestem świeżo po operacji serca. Jeśli chodzi o powrót do zdrowia, wszystko odbywa się bez komplikacji i bez niespodzianek – odpukać! Ale przede mną jeszcze miesiące, w których lekarz będzie czuwać nad moją krzepliwością krwi, a ja będę poddawany rehabilitacji pod czujnym okiem kardiologa 

– mówił Stockinger w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Czytaj też: Pilne: Kontrola na granicach Polski. Sytuacja jest poważna

W tej sytuacji aktora w bezpośredni sposób nie mogą jednak wspierać najbliższe mu osoby. Powód? Koronawirus.

Z powodu koronawirusa w budynkach szpitalnych obowiązuje zakaz odwiedzin. Ma nadzieję, że to nie potrwa długo. Ale nawet jeśli potrwa, na szczęście jestem w przyjemnym miejscu, obok jest las, można tam chodzić na spacery. Wcześniej byłem tam z wnuczką, trochę pożartowaliśmy, pośpiewaliśmy. Co parę dni ktoś mnie odwiedzał. Teraz mam więcej czasu na ćwiczenia i na myślenie 

– wyznał aktor.

Tomasz Stockinger jest w szpitalu,  a jego aktualny stan zdrowia jest bacznie obserwowany przez rzeszę fanów serialu "Klan" w TVP.  Jaki jest  jego stan?
Tomasz Stockinger jest w szpitalu, a jego aktualny stan zdrowia jest bacznie obserwowany przez rzeszę fanów serialu „Klan” w TVP. Jaki jest jego stan?

Źródło: Alaluna

Polecamy także:

Wzruszające! Tak Ostrowska pożegnała Pawła Królikowskiego

Kolejna afera! Mroczkowi puściły nerwy i wypalił do Muchy

To może Cię również zainteresować:

Królikowski zdradził swoje marzenie przed śmiercią. Nie zdążył

Tak naprawdę zaczęła się jej kariera. Roxie szczera jak nigdy

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →