Szczena z programu „Chłopaki do wzięcia” pokazał intymne zdjęcie Asi. Słono za to zapłacił

Ryszard „Szczena” z programu telewizji Polsat „Chłopaki do wzięcia” nie był święty, ale tego, co zrobił jednego razu, Asia nigdy mu nie wybaczy.

Czytaj też: „Seryjny samobójca?” Lista osób, które zginęły w dziwnych okolicznościach

„Chłopaki do wzięcia” osiągnęli dużo większy sukces niż się ktokolwiek spodziewał. Jednym z najbardziej popularnych bohaterów był z pewnością Rysiek „Szczena” Dąbrowski. Mężczyzna wzbudzał spore kontrowersje, wszystko przez styl w jakim żuje, problemy z prawem i wielokrotne rozstania i powroty do swojej ukochanej, Asi Wielochy.

Ostatnio para jest znowu razem, a Rysiek postanowił opublikować na swoim profilu na Facebooku prywatne zdjęcie z Aśką w roli głównej. szybko jednak pożałował swojej decyzji.

Ryszard Dąbrowski od momentu swojego debiutu w programie „Chłopaki do wzięcia” cieszy się nie malejącą popularnością wśród widzów programu. Jego perypetie śledzi w mediach społecznościowych spore grono użytkowników.

Szczena z programu „Chłopaki do wzięcia” popełnił straszny błąd

Tym razem Szczena zamieścił na Facebooku zdjęcie, na którym widzimy prężącą się Asię. Niemal od razu pożałował swojej decyzji. W komentarzach pod zdjęciem posypało się dużo negatywnych wpisów na temat Asi, dziewczyna może mu nigdy tego nie wybaczyć.

Zobacz także: Kalczyńska wywołała skandal słowami o LGBT! Nie do wiary, że to powiedziała

Wiele z tych wpisów nie nadaje się do zacytowania, gdyż są zbyt oburzające i wulgarne. Internauci nie mieli litości opisując wygląd Asi, część stwierdziła nawet, że wygląda jak 60 latka. Znaleźli się jednak tacy użytkownicy, którzy brali celebrytów w obronę.

Ryszard "Szczena" z programu telewizji Polsat "Chłopaki do wzięcia" nie był święty, ale tegoc o zrobił jednego razu Asia nigdy mu nie wybaczy
Ryszard „Szczena” z programu telewizji Polsat „Chłopaki do wzięcia” nie był święty, ale tego co zrobił jednego razu Asia nigdy mu nie wybaczy. Screen/ YouTube

„Ale wy jesteście zawistni wszyscy. A co drugi wypowiadający z defektem jakimś. Normalny człowiek przejdzie obojętnie bez komentarza. Co w niej wam się nie podoba? W czym jesteście lepsi? Rysiek weź wywal to towarzystwo ze znajomych i dadzą Wam spokój”

– stwierdziła jedna z użytkowniczek Facebooka.

Rysiek ma w tym momencie w znajomych na Facebooku aż 4 tysiące znajomych. Powoduje to, że część z nich jest po prostu osobami z niecnymi intencjami, stąd takie negatywne komentarze pod zdjęciem, które zamieścił celebryta.

Ryszard "Szczena" z programu telewizji Polsat "Chłopaki do wzięcia" nie był święty, ale tego co zrobił jednego razu Asia nigdy mu nie wybaczy
Ryszard „Szczena” z programu telewizji Polsat „Chłopaki do wzięcia” nie był święty, ale tego co zrobił jednego razu Asia nigdy mu nie wybaczy. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Polecamy również:

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →