Kalczyńska wywołała skandal słowami o LGBT! Nie do wiary, że to powiedziała

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Kalczyńska, jedna z prowadzących poranny program Dzień Dobry TVN, wypowiedziała się w serwisie Twitter na temat LGBT, swoimi słowami wywołała prawdziwą burzę.

O Annie Kalczyńskiej głośno zrobiło się kilka miesięcy temu, kiedy na wizji w programie Dzień Dobry TVN, wraz ze swoim kolegą współprowadzącym w niewybredny sposób żartowali o aparycji koreańskiego idola, który został wybrany najprzystojniejszym mężczyzną na ziemi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: „Tak wygląda handel ludźmi!”. Ewa Minge ujawnia przerażające fakty

Teraz prezenterka wywołała w mediach kolejną burzę. Dziennikarka zdecydowała się wypowiedzieć w serwisie Twitter na temat gorącej ostatnio sprawy środowisk LGBT. Wszystko zaczęło się od afery w TVN, gdzie Katarzyna Kolenda-Zalewska wyrzuciła z programu posła Żalka. W obronie kolegi postanowił stanąć prezydent Andrzej Duda, który został przez środowiska wspierające LGBT mocno za to skrytykowany.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Kalczyńska z Dzień Dobry TVN wypowiedziała się na temat LGBT

Teraz swoje trzy grosze postanowiła dorzucić, także Anna Kalczyńska, prezenterka zamieściła post na swoim profilu w serwisie Twitter. Jej słowa wywołały prawdziwą burzę wśród komentujących. Osoby wspierające środowiska LGBT nie szczędziły jej gorzkich słów. Kalczyńska napisała:

„A może błędem jest SPOSÓB opowiadania o ludziach LGBT? Zamiast agresywnych seksualnych parad na ulicach i wojujących polityków potrzeba empatii i spokoju w przedstawianiu historii ludzi wokół nas?”

Dziennikarka postanowiła się wytłumaczyć ze swoich słów, dlatego napisała, że mimo iż nie uczestniczy w warszawskich paradach równości to nie oznacza od razu, że jest faszystką, czy sympatykiem Putina.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie jest [faszystką]. Jest 'po prostu’ homofobką i ignorantką, która pielęgnuje w sobie stereotypy i prymitywne uprzedzenia” – można wyczytać w komentarzu zamieszczonym przez  magazyn LGBTQIA „Replika”

Kalczyńska postanowiła odpowiedzieć na następne zarzuty i dalej bronić swojej postawy.

„Szeroko pojęta estetyka dotycząca wyglądu, zachowania, stylu bycia jest w dzisiejszych czasach bardzo bardzo polityczna i niesie ze sobą skutki. Nie mówię czy dobre czy złe. Mówię, że to ma duże znaczenie i trzeba brać za to odpowiedzialność”

Anna Kalczyńska, jedna z prowadzących poranny program Dzień Dobry TVN, wypowiedziała się w serwisie Twitter na temat LGBT, wywołała burzę.
Anna Kalczyńska o LGBT, screen Facebook.

Źródło: Wp

Polecamy także:

Polecamy również:

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →