Kalczyńska wywołała skandal słowami o LGBT! Nie do wiary, że to powiedziała

Anna Kalczyńska, jedna z prowadzących poranny program Dzień Dobry TVN, wypowiedziała się w serwisie Twitter na temat LGBT, swoimi słowami wywołała prawdziwą burzę.

O Annie Kalczyńskiej głośno zrobiło się kilka miesięcy temu, kiedy na wizji w programie Dzień Dobry TVN, wraz ze swoim kolegą współprowadzącym w niewybredny sposób żartowali o aparycji koreańskiego idola, który został wybrany najprzystojniejszym mężczyzną na ziemi.

Czytaj też: „Tak wygląda handel ludźmi!”. Ewa Minge ujawnia przerażające fakty

Teraz prezenterka wywołała w mediach kolejną burzę. Dziennikarka zdecydowała się wypowiedzieć w serwisie Twitter na temat gorącej ostatnio sprawy środowisk LGBT. Wszystko zaczęło się od afery w TVN, gdzie Katarzyna Kolenda-Zalewska wyrzuciła z programu posła Żalka. W obronie kolegi postanowił stanąć prezydent Andrzej Duda, który został przez środowiska wspierające LGBT mocno za to skrytykowany.

Anna Kalczyńska z Dzień Dobry TVN wypowiedziała się na temat LGBT

Teraz swoje trzy grosze postanowiła dorzucić, także Anna Kalczyńska, prezenterka zamieściła post na swoim profilu w serwisie Twitter. Jej słowa wywołały prawdziwą burzę wśród komentujących. Osoby wspierające środowiska LGBT nie szczędziły jej gorzkich słów. Kalczyńska napisała:

„A może błędem jest SPOSÓB opowiadania o ludziach LGBT? Zamiast agresywnych seksualnych parad na ulicach i wojujących polityków potrzeba empatii i spokoju w przedstawianiu historii ludzi wokół nas?”

Dziennikarka postanowiła się wytłumaczyć ze swoich słów, dlatego napisała, że mimo iż nie uczestniczy w warszawskich paradach równości to nie oznacza od razu, że jest faszystką, czy sympatykiem Putina.

„Nie jest [faszystką]. Jest 'po prostu' homofobką i ignorantką, która pielęgnuje w sobie stereotypy i prymitywne uprzedzenia” – można wyczytać w komentarzu zamieszczonym przez  magazyn LGBTQIA „Replika”

Kalczyńska postanowiła odpowiedzieć na następne zarzuty i dalej bronić swojej postawy.

„Szeroko pojęta estetyka dotycząca wyglądu, zachowania, stylu bycia jest w dzisiejszych czasach bardzo bardzo polityczna i niesie ze sobą skutki. Nie mówię czy dobre czy złe. Mówię, że to ma duże znaczenie i trzeba brać za to odpowiedzialność”

Anna Kalczyńska, jedna z prowadzących poranny program Dzień Dobry TVN, wypowiedziała się w serwisie Twitter na temat LGBT, wywołała burzę.
Anna Kalczyńska o LGBT, screen Facebook.

Źródło: Wp

Polecamy także:

Polecamy również:

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →