Szokujące wyznanie Kingi Rusin! Ujawniła to po raz PIERWSZY!

Kinga Rusin znana jest wszystkim ze stacji TVN. Uchodzi za osobę silna i tzw. samowystarczalną.

Teraz wyjawiła pewne szczegóły, które jak sama mówi świadczą o jej mocnym charakterze.

Stwierdziła, że wszystkie swoje zalety zawdzięcza… historii rodzinnej, która jak za chwilę zobaczycie – jest strasznie zawiła.

W najnowszym wywiadzie szczerze wyznała, że kobiety w jej rodzinie nie miały lekko.

Po raz pierwszy opowiedziała o skomplikowanym małżeństwie jej dziadków.

Rusin udzieliła obszernego wywiadu, w którym poza opowiadaniem o miłości do swojego wieloletniego partnera Marka Kujawy i ich wspólnym biznesie, szczerze wyznała, że przeszłość jej dziadków nie była zbyt kolorowa.

Kobiety w mojej rodzinie musiały radzić sobie z trudną rzeczywistością. Matka mojego ojca była zakonnicą. W Grodnie pracowała w szpitalu, była w nowicjacie. Absolutnie oddana Bogu.

Gdy w czasie wojny przyszli bolszewicy, zapanował okrutny głód i potworne okrucieństwo. Tym nowicjatkom powiedziano, że jeżeli jest jakiś mężczyzna, który otoczy je opieką i ochroni, to powinny wyjść za mąż.

Małżeństwo moich dziadków nie było z miłości, bardziej z rozsądku i potrzeby

– wyznała Kinga Rusin dla magazynu magazynu „Viva!”.

Wspomniała również, że jej babcia mimo tego co przeszła, nieszczęśliwej historii i decyzji o zrzuceniu zakonnych szat była wyjątkowo pogodną osobą.

Całe swoje życie poświęciła na to, aby jak najlepiej wychować ojca celebrytki i jego rodzeństwo.

Moja babcia, z tego co pamiętam, bo nie miałam z nią dużego kontaktu, gdy rodzice się rozwiedli, była osobą zawsze uśmiechniętą. Totalnie pogodzona z ciężkim losem.

Jej rodzinę z moim ojcem przesiedlono do Ełku. Ojciec miał osiem lat i poszedł do szkoły. W klasie byli przesiedleńcy, dorośli mężczyźni po wojsku. Musiał nauczyć się palić i być twardy, żeby przeżyć.

Miał w sobie ogromną determinację, żeby wyrwać się stamtąd. Skończył studia, został dyrektorem w wielu państwowych firmach

– dodała Kinga Rusin.

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *