Hołownia wyjawił rodzinny sekret! Będziecie w szoku!

Szymon Hołownia który do tej pory był znany jako prowadzący w TVN program Mam Talent oraz jako dziennikarz będzie startował w zbliżających się wyborach prezydenckich. Szymon Hołownia długo utrzymywał w tajemnicy kim jest jego żona. Urszula Brzezińska -Hołownia jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem . Dziennikarz zdecydował ,że nadchodzące wybory prezydenckie są dla niego okazją do walki o miano przyszłego prezydenta.

Czytaj też: Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie

Ponieważ Szymon Hołownia zdecydował się kandydować w wyborach prezydenckich sprawiło to, że ludzie zaczęli się interesować życiem prywatnym potencjalnej przyszłej głowy państwa. Jak do tej pory Szymon Hołownia i jego żona unikali rozgłosu i chronili bardzo swoją prywatność. Zbliżające się wybory mogą to zmienić.

Hołownia od kilkunastu lat był prowadzącym show TVN „Mam Talent”. Ostatnio poinformował ,że żegna się z produkcją. Jest to związane z udziałem w wyborach prezydenckich. Hołownia jest przede wszystkim cenionym dziennikarzem i autorem wielu książek. Dwukrotnie został laureatem nagrody Grand Press. Jest też znany z odważnych wpisów w sieci związanych z religią oraz polityką. Kolejną jego misją będą wybory prezydenckie.

Żona Hołowni jest pilotem myśliwca

Szymon Hołownia, screen/YouTube

Ostatnio przy okazji kampanii Szymona Hołowni fani dowiedzieli się, że jego żona Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotem myśliwca. Ponieważ Urszula pracuje w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim i jest tam jedyną kobietą na tym stanowisku informacja ta wzbudziła duże zainteresowanie mediów.

„Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów” – powiedział w rozmowie z Newsweekiem Szymon Hołownia. Samolot, którym lata żona Szymona Hołowni to rosyjski współczesny myśliwiec frontowy MiG-29

Ambicja była we mnie, żeby dorównać mężczyznom. Żeby pokazać, że nie ma żadnej róż nicy między nami, że nie ma podziału między kobiety a mężczyzn – wyznała Urszula Brzezińska-Hołownia w „Faktach” TVN.

Czytaj też: Czy gwiazdor TVN oszalał?! Internauci pukają się w głowę

Hołownia Spytany podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN o to w jaki sposób się poznali z Urszulą odpowiedział :

„Poznałem ją, można powiedzieć, w pewnym sensie dzięki „Mam Talent”, kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z „Top Gun”, którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną” .

A wy jak myślicie czy Urszula Brzezińska – Hołownia sprawdziłaby się w roli pierwszej damy?

Źródło: pikio.pl

POLECAMY:

To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,