Tajner zdecydowała się to wyznać! Będziecie w szoku o co chodzi!

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli niedawno rozwód. Lider zespołu Ich Troje podjął decyzję na początku marca bieżącego roku o rozstaniu z żoną. Powody tej decyzji do dziś nie są do końca znane. W mediach pojawiło się wiele spekulacji i hipotez mówiących, że w całą sprawę może być zaangażowana inny kobieta. Dziś Michał jest w związku z tajemniczą kobietą o imieniu Paulina. Miał ją poznać na jednym z portali randkowym, lecz chronologia wydarzeń przedstawiona przez media wskazuje, że nie był to ten czynnik, który mógł wpłynąć na piosenkarza. Z kolei niedawno Dominika Tajner przyznała, że ten rok z pewnością nie może zaliczyć do najlepszych. Czy menadżerka gwiazd cieszy się z jego końca?

Czytaj też: Gąsiewska rozstała się ze Zdrójkowskim?! Na zdjęciu pokazała się z kimś innym!

Nie ulega wątpliwości, że kwestia rozwodu Michała Wiśniewskiego była tematem medialnym. Wiele osób twierdzi, że powodem rozstania była po prostu inna kobieta. Lider Ich Troje niestety słynie z tego, że od lat nie wychodzi mu stworzenie stałego związku. Dodajmy, że Dominika była jego czwartą żoną! Dziś jest już związany z tajemniczą Pauliną, która również ma za sobą niejeden poważny związek.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski i Ich rozwód

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli niedawno rozwód. Lider zespołu Ich Troje podjął decyzję o rozstaniu ze swoją czwartą...
Dominika Tajner/ screen YouTube

Czytaj też: Andrzej Grabowski komentuje swój rozwód. Nie przebiera w słowach!

Kryzys Dominiki Tajner, rozwód i Wiśniewski

Mimo wszystko Dominika Tajner liczyła, że będzie czwartą i ostatnią kobietą w życiu piosenkarza. Tak się nie stało. Z jej relacji wiemy, że mąż poinformował ją o swojej decyzji nagle i niespodziewanie. Nic nie wskazywało na to, że Michał będzie chciał rozwodu i bez namysłu poprosi żonę o rozwód.

Był to jeden z największych ciosów w tym roku dla Dominiki. Wcześniej kobieta wzmagała się z depresją. Następnie poważne problemy zdrowotne wystąpiły u Maksymiliana – syna Dominiki z jej pierwszego małżeństwa. Niedawno cała Polska usłyszała o zarzutach prokuratorskich dla byłej żony Michała Wiśniewskiego w związku z zaciągniętym kredytem w placówce SKOK Wołomin. W jednym z wywiadów Tajner-Wiśniewska przyznała, że chciałaby, aby ten rok już się skończył.

  • W tym samym czasie zmarła moja jedyna żyjąca babcia. Odeszła, gdy tańczyłam w pierwszym odcinku „Tańca z gwiazdami”, pogrzeb był podczas drugiego odcinka. Potem pozew i choroba syna. To była prawdziwa czarna seria. W pewnym momencie usiadłam bezradna i pomyślałam, że zaczynam wierzyć w klątwy, że ktoś musiał ją na mnie rzucić. Ale jeśli mam być szczera, najbardziej mnie zmieniła i pewnie wzmocniła choroba syna. Wtedy zmienia się perspektywa, pozostałe rzeczy są mniej ważne. To było najcięższe przeżycie w moim życiu. Na szczęście skończyło się dobrze. Ale zmieniło moje priorytety i przypomniało, że w życiu najważniejsze jest zdrowie bliskich. Całą resztę można poukładać. – mówiła Dominika Tajner.

Tagi: Dominika Tajner, Michał Wiśniewski, rozwód, Ich Troje

POLECAMY:

Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)
Wielka wpadka Wojewódzkiego! Fani nie dadzą mu teraz spokoju!
Gąsiewska odsłania swoje wdzięki – co za nogi!
Panowie lepiej usiądźcie! Mamy zdjęcie nagiej Muchy!
Gessler ma problem z alkoholem?! Gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na ten temat!

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →