Żona Wiśniewskiego przeszła dramat. To gorsze niż rozwód

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód. Lider Ich Troje na początku podjął wręcz tragiczną decyzję w skutkach dla swojej wciąż aktualnej żony. Okazuje się bowiem, że rozstanie z mężem i niedawna choroba synka, to nie wszystko co dotknęło najbardziej Dominike. W jedynym z wywiadów uczestniczka poprzedniej edycji show „Taniec z gwiazdami” przeżyła kolejny bolesny dramat.

Niestety! Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zwycięzca Big Brothera szokuje w sieci! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli parą przez ponad 7 lat. Warto podkreślić, iż było to najdłuższe małżeństwo kontrowersyjnego wokalisty. Niestety lider Ich Troje w najmniej spodziewanym momencie podjął decyzję o rozstaniu. Dla jego żony był to gwóźdź do trumny. Dominika w jedynym z niedawnych wywiadów przyznała, że prócz rozwodu i choroby syna do całego zestawu smutków doszedł jeszcze jeden.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski biorą rozwód. Gwiazda show Taniec z gwiazdami przeżyła dramat. Rozwód z liderem Ich Troje to nienie wszystko.
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski biorą rozwód. Gwiazda show Taniec z gwiazdami przeżyła dramat. Rozwód z liderem Ich Troje to nienie wszystko.

Tragedia Dominiki Tajner

Przede wszystkim okazuje się, że także w trakcie występów w programie „Taniec z gwiazdami” Dominice odeszła z tego świata ostatnia żyjąca babcia. Był to olbrzymi cios dla najnowszej gwiazdy w polskim show biznesie. Bez wątpienia życie gwiazdy w bardzo krótkim czasie przemieniło się w koszmar. Aktualnie wciąż aktualna żona lider Ich Troje stara się małymi krokami stabilizować swoje życie.

Małżeństwa Michała

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska zalicza wpadkę w sieci! Ludzie zmieszali ją z błotem!

Michał Wiśniewski jak do tej pory miał 4 żony. Najdłuższe małżeństwo gwiazdy to wciąż trwające z Dominiką Tajner. Niestety gwiazdor na początku tego roku podjął decyzję o rozwodzie. Warto dodać, iż wokalista zdążył już znaleźć zastępstwo dla aktualnej żony – jest nią tajemnicza Paulina. Kobieta ma pochodzić z Warszawy, a także aktualnie posiada czwórkę dzieci.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler pokazała to zdjęcie publicznie! Ludzi nie mieli dla niej litości
Szok! Majdan i Rozenek dzielą się niesamowitą nowiną!

Polecamy również:

Woźniak-Starak się na to zdecydowała! Czy nie za wcześnie?!
Szok! Finał Big Brother ustawiony? Fani są tego pewni!
Doda zszokowała swoich fanów! Nie uwierzysz co zrobiła!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →