Wojewódzki i Mucha razem?! To zdjęcie mówi wszystko!

Witamy w kolejnej odsłonie zgadywanki „Czy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znów są razem?” Tym razem oliwy do ognia plotek dolał Król TVN, bo wrzucił na Instagram zdjęcie przedstawiające siebie w towarzystwie dwójki dzieci. Dodatkowo opatrzył fotografię wieloznacznym opisem. Fani rzucili się na ten kąsek i znów zaczęli spekulować, że drogi jego i aktorki grającej Madzię w serialu TVP2 „M jak miłość” znów się zeszły.

Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami obyczajowej epopei związanej z tym, że Kuba Wojewódzki i Anna Mucha mogą znów być razem. Oboje celebrytów od czasu do czasu wrzuca na Instagram coś, co sprawia, że plotki o ich ponownym romansie odżywają, ale czy tak jest naprawdę? Sprawa wygląda na świetnie zaaranżowaną akcję PR-ową mającą na celu podbijanie i podtrzymywanie zainteresowania gwiazdą „M jak miłość” (TVP2) i „Kuba Wojewódzki show” (TVN).

Czytaj też: Widzowie w szoku! To dlatego Seweryn wystąpił w „Rolnik szuka żony”!

Tym razem to Król TVN podgrzał atmosferę, bowiem wrzucił na Instagram bardzo wieloznaczne zdjęcie. Widać na nim Kubę czytającego gazetę w towarzystwie dwójki niezidentyfikowanych dzieci. Podpis pod zdjęciem mówi, że od momentu, gdy gwiazdor został „podwójnym ojcem” jego życie nabrało tempa.

Czy to kolejny znak, że Wojewódzki i Mucha znów są razem?

Wojewódzki i Mucha razem? Król TVN wrzucił na Instagram zdjęcie, które może sugerować, że jego i gwiazdę serialu "M jak miłość" (TVP2) znów coś połączyło.
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Dobrze wiemy, że Kuba Wojewódzki nie ma własnego potomstwa, natomiast Anna Mucha ma właśnie dwójkę dzieci. Czyżby więc Król TVN chciał w ten sposób przekazać fanom wiadomość? A może to tylko gra obliczona na wzbudzenie zainteresowania?

Czytaj też: Gessler puściły nerwy. W tym lokalu dodawali truciznę do jedzenia!

Pozostaje nam czekać i obserwować Instagram w nadziei, że gwiazda „M jak miłość” (TVP2) pociągnie wątek i zaprzeczy lub potwierdzi doniesienia, że znów spotyka się z Wojewódzkim.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan aż za szczera! Cała prawda o jej pracy i… młodości
Tadeusz Müller pokazał dziewczynę. Będziecie w szoku kim jest wybranka syna Gessler!
Krupa wrzuciła niewinne zdjęcie, ale nie zwróciła uwagi na jeden szczegół. Zmieszali ją z błotem
Rosati ujawniła imię dziecka – ludzie nie mieli litości. Aktorka wyśmiana
Wyszła wstydliwa tajemnica Kurdej Szatan! Gdzie są jej majtki?

, , , , , , ,