To naprawdę on? Musiał w „Wiedźminie” zaskoczył wszystkich!

To już oficjalne. Polacy podbijają Netflix! Maciej Musiał, którego znamy z serialu „Rodzinka pl” oraz bycia jednym z prowadzących „The Voice of Poland” jakiś czas temu dołączył do obsady serialu „Wiedźmin” realizowanego przez platformę. Jego Instagram wzbogacił się właśnie o zdjęcie z planu i trzeba przyznać, że robi ono wrażenie, bo młody aktor wygląda na nim oszałamiająco!

Czytaj też: Tadeusz Müller pokazał dziewczynę. Będziecie w szoku kim jest wybranka syna Gessler!

Z każdym dniem przybliża się premiera serialu produkcji Netflix opartego na podstawie książki Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin”, w którym u boku Henry’ego Cavill’a pojawi się Maciej Musiał. Dla aktora znanego z serialu „Rodzinka pl” nie będzie to debiut na platformie steramingowej, bowiem brał on udział wcześniej w serialu „1983”, który został ciepło przyjęty przez widzów. Jednak „1983” został wyprodukowany w Polsce, podczas, gdy nowa propozycja platformy Netflix powstaje na Zachodzie.

Maciej Musiał w produkcji „Wiedźmin” zagra rolę Sir Lazlo

Maciej Musiał zagra w serialu Netflix "Wiedźmin". Aktor serialu "Rodzinka pl" i prowadzący "The Voice of Poland" wrzucił na Instagram swe zdjęcie z planu.
fot.: Maciej Musiał, screen/ Instagram

Prowadzący program „The Voice of Poland” wrzucił właśnie na swój Instagram zdjęcie z planu serialu. Widać na nim Musiała zakutego we wspaniałą zbroję, dosiadającego pięknego rumaka, bo aktor, który wcielił się w rycerza Sir Lazlo. Wygląda przy tym bardziej jak król niż zwykły szlachcic. Oczywiście Instagram oszalał na punkcie fotografii, bo Musiał wygląda fantastycznie.

Czytaj też: Krupa wrzuciła niewinne zdjęcie, ale nie zwróciła uwagi na jeden szczegół. Zmieszali ją z błotem

Netflix już zapowiedział, że powstanie drugi sezon serialu „Wiedźmin”, ale nie wiadomo, czy Maciej Musiał pojawi się w nim, bo platforma przyjęła strategię stopniowego dawkowania informacji. Sam aktor również nie zdradza zbyt wiele, dlatego będziemy musieli poczekać do grudnia, by poznać losy granej przez niego postaci.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Rosati ujawniła imię dziecka – ludzie nie mieli litości. Aktorka wyśmiana
Wyszła wstydliwa tajemnica Kurdej Szatan! Gdzie są jej majtki?
Prawdziwa masakra u Wojewódzkiego! To się stanie po raz pierwszy
Edyta Górniak śmiertelnie obrażona! TVN ma gigantyczny problem
Kurdej Szatan i Mucha pijane? Co się stało w Niemczech?

, , , , ,