Szokująca zagrywka w „The Voice of Poland”. Ich już nie zobaczycie

16 listopada na scenie muzycznego show TVP2 „The Voice of Poland” zobaczymy 12 wykonawców, którzy powalczą o kolejny etap. Drużyny prowadzone przez takie gwiazdy polskiej sceny, jak Margaret, Michał Szpak, Baron i Tomson oraz Kamil Bednarek wykrwawiają się w kolejnych odcinkach show. Do tego etapu dotrwali tylko najlepsi, bowiem nie ma tutaj miejsca na przypadek i szczęście. Liczy się talent i warsztat.

Po pierwszym odcinku na żywo w konkursie została 12 najlepszych wokalistów. Każda decyzja o tym, kto zostaje, a kto odpada okupiona jest wielkimi rozterkami i dylematami, bo w zgodniej opinii fanów i jury w składzie Margaret, Michał Szpak, Baron i Tomson oraz Kamil Bednarek ta edycja show ma bardzo wysoki poziom.

Czytaj też: Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

Niektórzy jurorzy idą za głosem serca, inni posługują się rozumem, ale końcowy efekt jest zawsze taki sam: wskazanie osoby, której sny o wielkiej karierze legną w gruzach i osoby, która będzie mogła jeszcze przez jakiś czas żyć marzeniami.

16 listopada 2 LIVE w „The Voice of Poland”

16 listopada 2 LIVE w "The Voice of Poland" (TVP2). Kogo doprowadzi do finału Kamil Bednarek, Margaret, Michał Szpak oraz Baron i Tomson?
fot.: The Voice of Poland, screen/ Instagram

Co ciekawe, jak widać po komentarzach w mediach społecznościowych, część fanów zamiast kibicować konkretnemu wykonawcy, wybrało nieco inną drogę, bowiem kibicują… drużynie prowadzonej przez konkretnego jurora. Są więc zwolennicy drużyny, którą prowadzi Michał Szpak, Kamil Bednarek, Baron i Tomson oraz Margaret, ale to, kto konkretnie tam śpiewa ma dla nich już mniejsze znaczenie.

Czytaj też: Konflikt w rodzinie Anny Przybylskiej! Kto ma rację?

Jednak niezależnie od tego, kto komu kibicuje, drugi odcinek LIVE programu TVP2 „The Voice of Poland” przyniesie z pewnością wiele wzruszeń i emocji, bo na tym etapie nie ma już słabych zawodników.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Sensacja! Magda Gessler wystartuje w wyborach?
Roksana Węgiel zmieszana z błotem! Wszystko przez jeden szczegół
Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość
Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?
To naprawdę on? Musiał w „Wiedźminie” zaskoczył wszystkich!
loading...

, , , , , ,