Uczestnik The Voice nie żyje. Fani pogrążeni w smutku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kazimierz Kiljan, uczestnik „The Voice Senior” w TVP nie żyje. O śmierci uczestnika „The Voice” poinformowano na profilu programu na Facebooku. Nie ulega wątpliwości,  że jest to bardzo smutna wiadomość. Pan Kazimierz pod koniec życia postanowił zrobić coś jeszcze, co mógłby wspominać do ostatnich chwil swojego życia. Emeryt podjął decyzję o zgłoszeniu się do pierwszej edycji programu „The Voice Senior”. Uczestnik programu został upamiętniony przez producentów programu, którzy postanowili opublikować na Facebooku nagranie z występu seniora.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Łzy napływają do oczu. Królikowski nagrał film… Mało kto o nim wiedział
  2. Edyta Górniak uciekła z Polski? Wszystko wyjaśnia Instagram
  3. Gwiazda „Ranczo” w więzieniu. Było dramatycznie

Kazimierz Kiljan, uczestnik pierwszej edycji programu „The Voice Senior” w TVP nie żyje. O śmierci uczestnika „The Voice” poinformowano na profilu programu na Facebooku. Nie ulega wątpliwości, że śmierć Pana Kazimierza jest olbrzymim zaskoczeniem dla tysięcy widzów popularnego programu muzycznego. Pan Kazimierz od lat amatorsko zajmował się muzyką. Zawodowo nigdy nie zajął się śpiewaniem, ponieważ na co dzień był taksówkarzem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wielki powrót „Ranczo”! Producenci zdradzili datę i…. nowy tytuł

Uczestnik „The Voice Senior” w TVP nie żyje

Kaziu, będziesz zawsze w naszych sercach. Nie zapomnimy Cię i Twoich występów na naszej scenie

– czytamy na Facebooku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pan Kazimierz tak jak już wspomnieliśmy – z zawodu był przede wszystkim kierowcą taryfy. Mimo wszystko przez całe swoje życie bardzo kochał muzykę. Można nawet powiedzieć, że śpiew był jego drugim źródłem zarobku, gdyż mężczyzna dorabiał sobie grając na weselach. Miłością do muzyki obdarzył również swojego syna, który dziś jest zawodowym wokalistką. Obaj Panowie mają również na swoim koncie wspólną amatorską płytę. Żal wobec śmierci uczestnika programu wyrazili również fani „The Voice Senior” na Facebooku.

Czytaj również: Wielki powrót „Ranczo”! Producenci zdradzili datę i…. nowy tytuł

„The Voice” również żegna Pana Kazimierza

KAZIU Kochany Spoczywaj w pokoju ❤️ Dziękuje za rozmowy, za Twoja radość, za ten taniec I Ty wiesz za co jeszcze Obiecuje! Postaram się

– napisała Pani Marta.

Wyrazy współczucia dla całej Rodziny Kazimierza. Miałem przyjemność poznać Kazia na planie Voice’ow i być razem w jednej ekipie.

– napisał z kolei Pan Mieczysław.

Czytaj także: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie sprzed lat. Komentarz Wieniawy zaskoczył wszystkich

Wspaniały człowiek i wspaniały przyjaciel!! Kaziu Kochany dziękuję za wszystko!

– napisał Pan Rafał.

Kazimierz Kiljan, uczestnik The Voice Senior w TVP nie żyje. O śmierci uczestnika "The Voice" poinformowano na profilu programu na Facebooku.
The Voice/ screen YouTube

Źródło: Facebook

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Wypadek szkolnego autobusu w Wielkopolsce! Na miejscu pełno służb

Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

POLECAMY TAKŻE:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →