Wielki powrót „Ranczo”! Producenci zdradzili datę i…. nowy tytuł

Serial stacji telewizyjnej TVP „Ranczo” powraca, ale tym razem jako film. „Ranczo, Zemsta wiedźm’ – tak nazywa się filmowa kontynuacja serialowego hitu. W wersji kinowej serialu „Ranczo” obsada ma zostać prawie taka sama, jednak pewnych kochanych postaci nie zobaczymy. Kogo zabraknie?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie
  2. Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał
  3. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?

„Ranczo” zostało po raz pierwszy wyemitowane w marcu 2006 roku. Od tamtej pory Polska pokochała Wilkowyje. Do momentu zakończenia produkcji w 2016 roku powstało 130 odcinków i film, a serial zdobył między innymi cztery statuetki w plebiscycie Telekamery. Ponieważ serial zdobył dużą popularność, jego fani na pewno się ucieszą, że bohaterowie „Ranczo” powrócą.

Wojciech Adamczyk zdradził, ostatnio w wywiadzie:

Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku” .

„Rozmawiałem niedawno z producentem i wszystko na to wskazuje, że jesteśmy gotowi do rozpoczęcia zdjęć do filmu fabularnego ‚Ranczo. Zemsta wiedźm”

– dodał

Kultowy serial „Ranczo” powraca

Kultowy serial TVP "Ranczo" powraca jako film "Ranczo zemsta wiedźm", obsada w filmie kinowym "Ranczo" ma zostać taka sama jak w serialu.
Ranczo- YouTube

Wojciech Adamczyk był reżyserem serialu TVP „Ranczo” oraz filmu „Wilkowyje”.

Czytaj też: Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

Ponieważ Elżbieta Romanowska była związana z serialem, na swoim Facebooku opublikowała wiadomość, która ucieszyła fanów „Rancza” :

‚”Ranczo, Zemsta wiedźm’ – tak nazywa się filmowa kontynuacja serialowego hitu TVP1. Prawdopodobnie Fani będą musieli udać się do kin, by zobaczyć co się stało z mieszkańcami ich ukochanych Wilkowyj. Pójdziecie do kina?” – napisała aktorka. „Jola to pierwsza poważna rola w mojej karierze. Mam do niej ogromny sentyment. I zawsze będę mieć

– dodała aktorka

Ranczo. Zemsta wiedźm

Romanowska poinformowała jednak, że nie powróci w nowej części filmu „Ranczo”, ponieważ nie została zaproszona na zdjęcia. Ogólnie w wersji kinowej serialu „Ranczo” ma zagrać prawie ta sama obsada. Dlatego film powinien przyciągnąć starych fanów.

Czytaj też: Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu. (…) Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała. Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano”

– mówiła.

Podobno aktorkę ma zastąpić Barbara Wypych grająca w „M jak Miłość”.Jak widać „Ranczo” powraca ale teraz w nowej odsłonie jako film kinowy. Ponieważ w przeszłości serial miał wielu fanów wersja kinowa powinna być hitem.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

POLECAMY TAKŻE:

Anna Mucha znowu to zrobiła – odsłoniła piersi. Jest na co patrzeć

Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Był załamany

Szok! Pierwsze zaręczyny w Sanatorium Miłości

Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

Franciszek ostro o lewicowej ideologii. Padły mocne słowa

, , , , ,