Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gala rozdania Oscarów, skandal wisiał w powietrzu, Kinga Rusin (dziennikarka TVN) relacjonowała z Los Angeles rozdanie najbardziej prestiżowych nagród kinowych. Niestety w tym roku nie obyło się bez skandalu. Okazało się, że na stronę akademii dostała się lista z tytułami oraz nazwiskami zwycięzców. Dla wielu osób była to bardzo zaskakująca publikacja. Wpis szybko zniknął ze strony, lecz wywołał ogromne kontrowersje. Nie zabrakło osób, które postanowiły zweryfikować przedwczesny werdykt z wynikami nagród.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wypadek szkolnego autobusu w Wielkopolsce! Na miejscu pełno służb
  2. Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie
  3. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?

Gala rozdania Oscarów już za nami. Kinga Rusin (dziennikarka TVN) relacjonowała z Los Angeles rozdanie najbardziej prestiżowych nagród kinowych. Nie obyło się w tym roku bez skandalu. Na stronie internetowej akademii przed rozdaniem nagród zostały opublikowane wyniki nagród. Najważniejsze kategorie pokryły się z tym, co nas czekało wieczorem w Los Angeles. Najlepszym filmem wskazany była “Parasite”, z kolei kategorie dla najlepszych aktorki i aktora mieli wygrać odpowiednio: Renee Zellweger i Joaquin Phoenix. Tak też się stało. Do całej sprawy postanowiła odnieść się dziennikarka TVN – Kinga Rusin.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kinga Rusin i skandal na gali rozdania Oscarów

„Czy opublikowana ‘przez błąd w systemie’ na oficjalnych stronach Akademii Filmowej lista zwycięzców była tylko fejk newsem do podgrzania atmosfery czy okaże się filmowym skandalem 2020 roku?” 

– napisała Kinga Rusin w mediach społecznościowych. Bez wątpienia tego typu sytuacji w historii rozdania Oscarów jeszcze nie było. Niektórzy potraktowali całą sprawę w kategoriach żartu, lecz jak to się ma do tego, że wyniki pokryły się także w rzeczywistości?

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Lista natychmiast zniknęła, Akademia się gęsto tłumaczyła, niesmak pozostał, ale przez dłuższą chwilę rzeczywiście nie mówiło się o niczym innym” 

– dodała dziennikarka TVN.

Kim jest Rusin-Lis?

Kinga Judyta Rusin-Lis to przede wszystkim polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna, od lat związana z komercyjną stacją TVN. Kinga Rusin to również aktywistka społeczna i przedsiębiorca. Współwłaścicielka marki kosmetycznej „Pat&Rub”. W latach 1994-2006 była żoną dziennikarza i publicysty – Tomasza Lisa, z którym to posiada dwie córki – Igę oraz Polę.

Zobacz także: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

Kinga Rusin i skandal na gali rozdania Oscarów. Gala rozdania Oscarów już za nami. Kinga Rusin (dziennikarka TVN) relacjonowała z Los Angeles...
Kinga Rusin/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →