Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!

Anna Wendzikowska dba, by dla jej fanów tydzień zaczął się świetnie, bowiem postanowiła uprzyjemnić im poniedziałek wrzucając na Instagram swoje zdjęcie w bikini. Gwiazda serialu TVP2 „M jak miłość” oraz korespondentka filmowa stacji TVN znana jest z tego, że nie ma oporów przed chwaleniem się swoim ciałem przed obcymi ludźmi, bo większość jej zdjęć na Insta przedstawia ją mniej lub bardziej rozebraną.

Czytaj też: Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

Trzeba przyznać, że jak na matkę dwóch dzieci, Anna Wendzikowska ma świetne ciało, bowiem gdy założy bikini nie widać, aby macierzyństwo zostawiło na niej zbyt wielkie ślady. Jakiś czas temu przeszła bolesne rozstanie i została sama z dwójką dzieci, ale gwiazda „M jak miłość” (TVP2) czerpie z życia garściami i nie poddaje się.

Wystarczy Wendzikowska w bikini i od razu robi się ciepło

Wendzikowska w bikini zachwyca Instagram! Gwiazda "M jak miłość" (TVP2) i prezenterka TVN wrzuciła na platformę nowe zdjęcia z podróży
fot.: Anna Wendzikowska, screen. Instagram

Jej pasją są podróże, które dokumentuje na fotografiach, którymi potem dzieli się z fanami obserwującymi jej Insta. Obserwujący jej profil nierzadko są pod wrażeniem, bo miejsca, które odwiedza prezenterka TVN często są zachwycające. Ale najbardziej zachwycające jest ciało, jakie Wendzikowska chętnie prezentuje w bikini. Pod każdym postem znajdują się liczne dowody tego, że jej fani nie mają dość jej krągłości.

Czytaj też: Anna Mucha robi się coraz większa?! Znamy powód!

Jej ostatnie zdjęcia zabierają fanów na wycieczkę na plaże Kataru, gdzie Anna Wendzikowska pręży się w bikini, wzbudzając podziw i zazdrość. Fani nie mogą wyjść z podziwu, ale część z nich nurtuje jedna rzecz: jak udało się gwieździe znaleźć porę dnia, w której w takim miejscu, jak plaża w Katarze nie ma żadnych osób poza nią?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan przeżyła piekło. To co wyznała rozrywa serce!
Edyta Górniak nie owija w bawełnę. Mówi wprost, co zrobi gdy…
Wojewódzki ostro o celebrytach. Dostało się też Woźniak-Starak!
To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy
Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

, , , , ,