Michał Wiśniewski wyznał prawdę o swoich dzieciach! Była się wścieknie

Michał Wiśniewski bez wątpienia dba o swoje dzieci. Lider zespołu Ich Troje ma łącznie czwórkę pociech. Ze związku z Martą Wiśniewską (Mandaryna) piosenkarz ma dwójkę dzieci, a dokładniej syna i córkę. Z kolei Anna Świątczak z wokalistą legendarnego zespołu dochowała się również dwójki dzieci, lecz w tym akurat przypadku samych córek. Dziś chodzą słuchy, że piosenkarz już niedługo ponownie zostanie ojcem za sprawą swojej nowej partnerki. Bez wątpienia piosenkarz przywiązuje sporą wagę do ojcostwa o czym opowiedział w jednym z wywiadów.

Michał Wiśniewski i jego dzieci

Czytaj też: Woźniak Starak i Bill Pullman – co ich łączyło?

Michał Wiśniewski dba o dzieci. Lider  Ich Troje ma łącznie czwórkę.  Z Martą Wiśniewską (Mandaryna) piosenkarz ma dwójkę dzieci,. Z kolei Anna Świątczak...
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Michał Wiśniewski to piosenkarz, który lata temu był związany z takimi gwiazdami jak Marta Wiśniewska (Mandaryna) oraz Anna Świątczak. Lider zespołu Ich Troje z obiema paniami dochował się łącznie czwórki dzieci, do których wychowania starał się przykładać w jak najlepszym i najwyższym stopniu. W jednym z wywiadów piosenkarz przyznał, że stara się, aby dzieci mogły się rozwijać w jak najlepszych warunkach. Michał W wychowaniu stara się stawiać przede wszystkim na dyscyplinę.

Wyznanie Michała Wiśniewskiego

Czytaj też: Gąsiewska brutalnie zaatakowana! To obrzydliwe

  • Nigdy nie dążyłem do tego, by w nich zaszczepić takie chęci. Jeśli już, to dwie najmłodsze to są niezłe artystki. Uważam, że dzieci należy wspierać w tym, w czym są najlepsze. U dziecka jest niestety tak, że gusta się zmieniają. Przykład z wczoraj, gdy Maks ćwiczył dżudo, zrobił salto i złamał obojczyk. I już jest po dżudo. Jak zdejmą gips, to będzie piłka nożna. Za to 9-letnia Fabienne uwielbia jeździć na kartingach, ścigać się, ale i robić na drutach. Bardzo konserwatywnie podchodzę do nauki. Jak dziecko nie chce się uczyć angielskiego, to to jest bzdura i na to nie pozwalam. Do pewnego momentu trzeba wymagać od dziecka, ale absolutnie nie zmuszać do rozwijania talentów, które uroi sobie rodzic. Ja bym moim dzieciom zdecydowanie jednak odradzał zapędy w kierunku estrady.

Michał Wiśniewski i jego dzieci

Następnie Michał Wiśniewski odniósł się do swojej kariery wokalnej.

  • To jest ciężki kawałek chleba. Dzisiaj muzykę można robić tylko i wyłącznie dla siebie. Do tego dorosłem, dlatego wydałem dorosłą płytę – „Sweterek, część 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości”. W jednej z piosenek na tej płycie jest takie zdanie: „A może tak już mamy zapisane w gwiazdach, że mądrości należy szukać w błaznach”. I to, że ja siedzę teraz w tym kostiumie, i wszyscy przechodzą i się gapią, to jest moje show dla tych dzieci. A w środku jest człowiek.

Tagi: Wiśniewski dzieci, Mandaryna, Ich Troje

POLECAMY:

Fani bezlitośni dla Wendzikowskiej. Posypały się ostre słowa!
Magda Gessler ma poważny problem. Tak źle jeszcze nie było!
Diana i Marlena szokują widzów. Chodzi o to zdjęcie
Sensacja u Lewandowskich! To już oficjalne
Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Wiemy z kim

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →