Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Femme,  Mandaryna,  Anna Świątczak i Tajner to kobiety,  z którymi Michał Wiśniewski brał ślub. Niestety Michałowi nie ze wszystkimi byłymi żonami relację po rozwodzie układają się pozytywnie. Bez wątpienia lider zespołu Ich Troje stały w swoich uczuciach nie jest, a świadczyć o tym może liczba jego dotychczasowych żon. Warto dodać,  że na horyzoncie pojawiło się kolejne widmo nowego związku małżeńskiego Michała Wiśniewskiego. Według mediów piosenkarz ma się również spodziewać w najbliższym czasie dziecka. Jak Michała wspominają jego byłe żony?

Magda Femme,  Mandaryna,  Anna Świątczak i Tajner to kobiety,  z którymi Michał Wiśniewski brał ślub

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W latach 1996–2001 Michał Wiśniewski był żonaty z piosenkarką Magdą Femme. Ich małżeństwo było ukrywane przed mediami z obawy o rosnącą ówcześnie popularność zespołu. Z kolei W latach 2002–2006 żoną muzyka była tancerka i piosenkarka Marta Mandaryna Mandrykiewicz. Ślub pary celebrytów odbył się w Kirunie. Z tego związku Michał ma dwoje dzieci, Xaviera Michała i Fabienne. W latach 2006–2011 jego żoną była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki, Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

30 czerwca 2012 poślubił Dominikę Tajner, córkę Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Para ostatecznie wzięła rozwód pod koniec września bieżącego roku. Nie mieli dzieci,  lecz starali się,  aby ich potomstwo z poprzednich związków utrzymywało ze sobą jak najlepsze relację. Dziś wydaje się,  że mimo skandalu wokół rozwodu z Dominiką,  to właśnie z nią piosenkarz ma jedne z najlepszych relacji. Drugą w kolejności byłą kobietą Michała,  z którą piosenkarz ma dobre relacje jest Mandaryna,  która jest praktycznie w ciągłym kontakcie ze swoim byłym mężem.

Magda Femme,  Mandaryna,  Anna Świątczak i . Tajner to kobiety,  z którymi Michał Wiśniewski brał ślub.  Michałowi nie ze wszystkimi żonami relację układają się.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Najgorsze relację Michał ma z Magdą Femme. Ich związek zakończył się w cieniu skandalu. Według wokalistki Michał po rozwodzie po chamsku chciała ją odsunąć od zespołu. Po tej sytuacji Michał szybko związał się z Mandaryną.

Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy – mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba, że zostanę z nim i nie będę się buntować – zdradziła Magda.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!
Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości
Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →