Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!

Magda Femme,  Mandaryna,  Anna Świątczak i Tajner to kobiety,  z którymi Michał Wiśniewski brał ślub. Niestety Michałowi nie ze wszystkimi byłymi żonami relację po rozwodzie układają się pozytywnie. Bez wątpienia lider zespołu Ich Troje stały w swoich uczuciach nie jest, a świadczyć o tym może liczba jego dotychczasowych żon. Warto dodać,  że na horyzoncie pojawiło się kolejne widmo nowego związku małżeńskiego Michała Wiśniewskiego. Według mediów piosenkarz ma się również spodziewać w najbliższym czasie dziecka. Jak Michała wspominają jego byłe żony?

Magda Femme,  Mandaryna,  Anna Świątczak i Tajner to kobiety,  z którymi Michał Wiśniewski brał ślub

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

W latach 1996–2001 Michał Wiśniewski był żonaty z piosenkarką Magdą Femme. Ich małżeństwo było ukrywane przed mediami z obawy o rosnącą ówcześnie popularność zespołu. Z kolei W latach 2002–2006 żoną muzyka była tancerka i piosenkarka Marta Mandaryna Mandrykiewicz. Ślub pary celebrytów odbył się w Kirunie. Z tego związku Michał ma dwoje dzieci, Xaviera Michała i Fabienne. W latach 2006–2011 jego żoną była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki, Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

30 czerwca 2012 poślubił Dominikę Tajner, córkę Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Para ostatecznie wzięła rozwód pod koniec września bieżącego roku. Nie mieli dzieci,  lecz starali się,  aby ich potomstwo z poprzednich związków utrzymywało ze sobą jak najlepsze relację. Dziś wydaje się,  że mimo skandalu wokół rozwodu z Dominiką,  to właśnie z nią piosenkarz ma jedne z najlepszych relacji. Drugą w kolejności byłą kobietą Michała,  z którą piosenkarz ma dobre relacje jest Mandaryna,  która jest praktycznie w ciągłym kontakcie ze swoim byłym mężem.

Magda Femme,  Mandaryna,  Anna Świątczak i . Tajner to kobiety,  z którymi Michał Wiśniewski brał ślub.  Michałowi nie ze wszystkimi żonami relację układają się.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Najgorsze relację Michał ma z Magdą Femme. Ich związek zakończył się w cieniu skandalu. Według wokalistki Michał po rozwodzie po chamsku chciała ją odsunąć od zespołu. Po tej sytuacji Michał szybko związał się z Mandaryną.

Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy – mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba, że zostanę z nim i nie będę się buntować – zdradziła Magda.

POLECAMY:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!
Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości
Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →