Michał Wiśniewski szczerze. Ciężko to przeżył!

Michał Wiśniewski (Ich Troje) miał problemy ze zjawiskiem, które powszechnie określa się jako „hejt”? Znany piosenkarz i były mąż Marty Wiśniewskiej (Mandaryna) przyznał, że kiedyś sam miał do siebie pretensję o wiele spraw i wręcz się po prostu nienawidził. Bez wątpienia piosenkarz jest dla siebie bardzo surowy, lecz czy nie przesadza w swojej ocenie jak jego hejterzy?

Michał Wiśniewski to przede wszystkim od 1994 wokalista i lider zespołu Ich Troje, który założył wraz z Jackiem Łągwą. Z zespołem nagrał i wydał łącznie dziewięć albumów studyjnych: Intro, ITI Cd., 3, Ad. 4, Po piąte… a niech gadają, 6-ty ostatni przystanek, 7 grzechów głównych, Ósmy obcy pasażer i Pierwiastek z dziewięciu. Za albumy „Ad. 4” i „Po piąte… a niech gadają” otrzymali certyfikat diamentowej płyty za sprzedaż w ponad półmilionowym nakładzie.

Michał Wiśniewski (Ich Troje) miał problemy  które określa się jako "hejt"? Znany piosenkarz i były mąż Marty Wiśniewskiej (Mandaryna) przyznał prawdę.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

Michał Wiśniewski (Ich Troje) miał problemy ze zjawiskiem, które powszechnie określa się jako „hejt”. Artysta przyznał to w jednym z wywiadów. Piosenkarz nie rozumiał skąd się to zjawisko bierze i dlaczego w tak bardzo dosadny sposób jest krytykowany przez swoich przeciwników.

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Ja naprawdę przede wszystkim nie mam pojęcia, skąd się ta nienawiść bierze. Nigdy nie zrobiłem nikomu krzywdy, nigdy nikomu nie odebrałem chleba (…), potraktujcie mnie jak nikogo, będzie mi z tym lepiej żyć. Ja będę robił swoje, a kto będzie chciał, będzie tego słuchał. Mogę być dla was nikim, przyznaję się do tego – jestem nikim. Czy to wam wystarczy, byście przestali wieszać na mnie psy? Mam wielką ochotę wpier… Wiśniewskiemu. Tak za całokształt. Za to, że żyje, za to, że ma czerwone włosy i generalnie za to, że się tak nazywa jak się nazywa. – mówił Michał Wiśniewski.

Tagi: mandaryna Michał Wiśniewski

Polecamy TAKŻE:

Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!
loading...

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →