Wiśniewski zrobił to w dniu koncertu! Fani załamani

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski wyjaśnia w mediach społecznościowych na portalach Facebook i Instagram dlaczego nie odbył się koncert Ich Troje w Łodygowicach. Fani w większości okazali zrozumienie dla decyzji organizatorów, wszystkim groziło śmiertelne niebezpieczeństwo! Ostatnio media donosiły, że nowa kobieta Wiśniewskiego już się do niego wprowadziła, czyżby muzyk znalazł tak szybko od rozstania z żoną miłość?

Wokalista Ich troje jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a jego profile na takich portalach jak Instagram, czy Facebook śledzą miliony fanów. Tłumnie też odwiedzają koncerty zespołu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Niestety jeden z ostatnich występów muzyków nie doszedł do skutku, dlatego że koncert został odwołany.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Doda w rozkroku kusi na Insta! Panowie lepiej usiądźcie

Spotkało się to z bardzo emocjonalną reakcją fanów, którzy żałują, że nie mogli zobaczyć swoich idoli na scenie, ale jak podaje Michał Wiśniewski mieli dobre powody żeby odwołać koncert. Niestety nad teren, na którym miała odbyć się impreza przyszła olbrzymia burza i ulewny deszcz. Nawałnica była tak poważna, że znajdujący się na miejscu strażacy podjęli decyzję o odwołaniu koncertu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski odwołał koncert Ich Troje! Wszystkim groziło niebezpieczeństwo!

Wiśniewski odwołał koncert Ich Troje, poinformował o tym na Facebook i Instagram. Podobno nowa kobieta Wiśniewskiego się do niego wprowadziła.
Fot.: Michał Wiśniewski, screen/ Facebook

Michał Wiśniewski postanowił wydać oświadczenie, które zamieścił na swoim profilu na Facebooku, w którym wyjaśnia zaistniałą sytuację.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cielecka powiedziała co sądzi o LGBT. Teraz może mieć poważy problem

„Kochani przybyli na koncert w Łodygowicach! Ogromna burza zaskoczyła nas wszystkich i dlatego też przepraszamy, ale nie mogliśmy wystąpić. Powodów było bardzo wiele, ale jeden najważniejszy to ten, że podczas burzy na scenie i w pobliżu niej nikt nie był bezpieczny. Strażacy działając zgodnie z procedura natychmiast odłączyli agregat główny, by nikomu nie stała się krzywda. Dołączamy materiały świadczące o tym z jakim żywiołem mieliśmy do czynienia. Dziękujemy, że byliście i czekaliście na nas, bardzo żałujemy, że nie mogliśmy dla Was zaśpiewać. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fani zespołu wykazali się zrozumieniem i w komentarzach stwierdzili, że bezpieczeństwo członków zespołu i uczestników koncertu jest najważniejsze.

Ostatnio media plotkują o tym, że nowa kobieta Wiśniewskiego już się do niego wprowadziła, wraz ze swoimi dziećmi. Para byłą widziana nawet razem na randce. Wiśniewski i jego tajemnicza wybranka wzięli swoje pociechy do kina na nowego „Króla Lwa”.

źródło: Facebook

POLECAMY:

Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
To co zrobiła Doda przejdzie do historii!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →