Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska to gwiazdka młodego pokolenia. Wyrosła na takich produkcjach jak „Katyń” rozpoczynając tym samym swoją karierę aktorską. W mgnieniu oka Gąsiewska zaczęła być rozpoznawalna a jej Instagram z dnia na dzień nabierał coraz więcej fanów. Zarówno gra w serialu TVP Rodzinka PL jak i późniejszy związek z Adam Zdrójkowski przyczynił się do tego, że Gąsiewską pokochali Polacy. Teraz wrzuciła na Instagram zdjęcie bez makijażu! Jej fani są zachwyceni. Jak wygląda Wiktoria Gąsiewska „no makeup” i co na to Zdrójkowski?

Role jakie grała Wiktoria Gąsiewska zawsze zapadały w pamięć, podobnie było z jej kreacją w serialu emitowanym w telewizji TVP „Rodzinka.pl”. Wszyscy pokochali wariatkę Agatę i tym samym zaczęli utożsamiać Wiktorię Gąsiewską z postacią przez nią graną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Roxie Węgiel w wyzywającej sesji na Instagram! Co ona z sobą robi? Nie zostawili na niej suchej nitki

Bardzo ciężko był młodej aktorce dorastać w świetle kamer i błyskach fleszy, dlatego że na oczach wszystkich polaków przeistaczała się powoli z dziecka w kobietę. Nigdy jednak nie brakło jej klasy. Gąsiewska bardzo pilnuje swojej prywatności i jest uważana przez swoich fanów za kobietę z klasą.

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu co na to Zdrójkowski

Teraz na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie okraszone informacją o zbliżającym się wypadzie wypoczynkowym. Fani aktorki zachwycają się w komentarzach ponieważ młodziutka gwiazda serialu Rodzinka.pl nie ma na sobie grama kosmetyków upiększających.

Większość z komentujących internautów zauważyło, że Gąsiewska bez makijażu wygląda równie piękne co umalowana. Zresztą sami zobaczcie:

Wiktoria Gąsiewska pokazała się na Instagram bez makijażu, Gwiazda serialu TVP Rodzinka PL, ukochana Adama Zdrójkowski zachwyciła fanów
Wiktoria Gąsiewska pokazała się na Instagram bez makijażu, Gwiazda serialu TVP Rodzinka PL, ukochana Adama Zdrójkowski zachwyciła fanów

Ciekawe jakie zdanie ma na ten temat Adam Zdrójkowski, jednak parząc teraz na to jak wygląda Gąsiewska jesteśmy w stanie zaryzykować, że nie ma nic przeciwko. Życzymy parze dużo szczęścia i dalszych sukcesów!

źródło: Instagram

Polecamy:

Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
Godlewska znowu to zrobiła! Lepiej usiądźcie. Internet bezlitosny (wideo
Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu
„Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!
Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

, , , , ,