Wiśniewski pogrążony! Paulina wyznała prawdę

Wiśniewski upokorzony. Niedawno media obiegły plotki o nowym związku w jaki zaangażował się lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, wybranką piosenkarza jest tajemnicza Paulina. Jak się okazuje kobieta miała pewne oczekiwania, którym wokalista nie sprostał. Rozwód z Dominiką Tajner nie dobiegł jeszcze do końca, a Wiśniewski ma już problem w nowym związku? Media donoszą, że Paulina jest w ciąży, więc problemy w związku są niewskazane.

Czytaj też: Stan zdrowia córki Kowalskiej się pogarsza – nowe informacje

Michał Wiśniewski jest już w nowym związku, wybranką jego serca jest tajemnicza Paulina. Podobno wokalista już jej podpadł. Cały czas trwa rozwód z Dominiką Tajner, Wiśniewski nie czekał jednak na rozwiązanie sprawy i związał się już z następną kobietą, ta wprowadziła się już, wraz ze swoimi dziećmi do jego willi. Media donoszą, że Paulina jest w ciąży.

Mimo, że związek pauliny i Michała dopiero się rozpoczął, kobieta czuje się zawiedziona postępowaniem Wiśniewskiego. Oczekiwała od niego czegoś innego i czuje się już zniecierpliwiona jego zachowaniem. Mimo, że od kilku tygodni prasa plotkarska, aż huczy od informacji o nowym związku wokalisty Ich Troje to nadal nie wiemy kim jest tajemnicza Paulina. Muzyk postanowił nie komentować sytuacji i dać sobie trochę spokoju od mediów przy budowaniu nowego związku.

Michał Wiśniewski pogrążony

Paulina jednak oczekiwała czegoś innego. Kobieta, jak podają informatorzy blisko związani z wokalistą, jest gotowa by znaleźć się w ogniu fleszy aparatów paparazzi i chce być rozpoznawalna. Wiśniewski pozostaje jednak niewzruszony.

Michał pragnie jak najbardziej odwlec moment, kiedy paparazzi i dziennikarze znów wkroczą do jego życia. Paulina wręcz przeciwnie. Chciałaby już zaprezentować się publicznie jako jego partnera

Tłumaczy osoba blisko związana z Michałem Wiśniewskim. Czy wokalista ugnie się w końcu pod oczekiwaniami swojej nowej partnerki?

Michał Wiśniewski pogrążony (Ich Troje) w nowym związku, Paulina przerwała milczenie, wciąż trwa rozwód z Dominiką Tajner.
Michał Wiśniewski pogrążony (Ich Troje) w nowym związku, Paulina przerwała milczenie, wciąż trwa rozwód z Dominiką Tajner.

źródło: Pikio

Polecamy także:

GUS bije na alarm! Mamy coraz większą liczbę zgonów

NASA: Asteroida wielkości „Mount Everest” leci w kierunku Ziemi

Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

To może Cię również zainteresować:

Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Setki zakażeń od rana również kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →