Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

Polski aktor, Grzegorz Czepułkowski nie żyje, zmarł nagle na spacerze z dziećmi, pojawiło się wiele spekulacji, że jego zgon nastąpił z powodu koronawirusa COVID-19.

Czytaj też: Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Grzegorz Czepułkowski zmarł 27 marca bieżącego roku, podczas spaceru z dziećmi, miał zaledwie 46 lat. Widzowie najlepiej mogą go kojarzyć z występów w takich serialach jak Barwy Szczęścia, czy Klan. Miał swoje epizody także w Ojcu Mateuszu, czy w Przepisie na życie. Występował, także w takich filmach jak Lejdis, czy Bad Boy.

O tej tragedii, dzień później poinformowała jego rodzina, udostępniając w mediach społecznościowych wzruszające pożegnanie.

„Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów. Żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko…”

– napisała pogrążona w rozpaczy rodzina zmarłego.

Grzegorz Czepułkowski nie żyje, czy winę ponosi koronawirus?

Grześ!Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów,Żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz…Część Ciebie została, Bądź przy…

Opublikowany przez Grzegorza Czepułkowskiego Sobota, 28 marca 2020

Po kilku dniach od śmierci mężczyzny, rodzina nadal nie podała oficjalnej przyczyny śmierci, dlatego w sieci zaczęły krążyć pogłoski, że mogła ona mieć coś wspólnego z panującą obecnie epidemią koronawirusa.

Znajomi i rodzina Grzegorza Czepułkowskiego postanowili w końcu zareagować i ukrócić internetowe dywagacje. Wystosowali oficjalne oświadczenie z prośbą o uszanowanie pamięci o zmarłym.

„Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach”

– możemy przeczytać w wystosowanym przez bliskich aktora oświadczeniu.

Zobacz również: Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

Jak podał jeden z fanów Grzegorza, dostał on odpowiedź od znajomych zmarłego, że prawdopodobną przyczyną zgonu był zawał serca.

Polski aktor, Grzegorz Czepułkowski nie żyje, zmarł na spacerze z dziećmi, pojawiło sie wiele spekulacji że zgon nastąpił z powodu koronawirusa
Polski aktor, Grzegorz Czepułkowski nie żyje, zmarł na spacerze z dziećmi, pojawiło się wiele spekulacji że zgon nastąpił z powodu koronawirusa

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najczarniejsza doba w Polsce. Rekord zgonów i zakażeń

PiS ma poważne problemy! Nieoczekiwany bunt

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

, , , ,