Michał Wiśniewski ma romans! To gwiazda telewizji Polsat

Udostępnij:

Michał Wiśniewski ma romans? Gwiazda muzyki POP z początków nowego milenium oraz przede wszystkim lider zespołu Ich Troje znalazł nową partnerkę? Wiele do myślenia dla fanów wokalisty dała fotografia zamieszczona na portalu instagram przez gwiazdę telewizji Polsat. W Internecie nie brakuje komentarzy wskazujących na to, że Michał Wiśniewski ma nową kochankę, lecz jak jest w rzeczywistości?

Michał Wiśniewski ma romans. Kochanką lidera Ich Troje ma być gwiazda telewizji Polsat

CZYTAJ TEŻ: To najgorsze co Gessler zrobiła w programie! O włos od tragedii

Michał Wiśniewski w tym roku rozstał się ze swoją żoną Dominiką Tajner. Od tej pory wokalista oficjalnie jest sam. Z tego rrównież powodu w mediach powstają liczne plotki dotyczące najnowszych podbojów miłosnych lidera zespołu Ich Troje. Aktualnie w kręgach zainteresowań Pana Michała miała się znaleźć gwiazda telewizji Polsat — Joanna Wielocha, której sławę przyniósł udział w programie „Chłopaki do wzięcia”. Wszystko to sprawka jednej fotografii, którą Wielocha zamieściła na portalu instagram.

Michał Wiśniewski ma romans z gwiazdą tv Polsat? Co łączy lidera zespołu Ich Troje z Joanna Wieloch? Gwiazda zamieściła dwuznaczne zdjęcie na instagram.
Michał Wiśniewski ma romans z gwiazdą tv Polsat? Co łączy lidera zespołu Ich Troje z Joanna Wieloch? Gwiazda zamieściła dwuznaczne zdjęcie na instagram.

Gwiazda Polsatu dementuje plotki o romansie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Przede wszystkim Joanna Wielocha od czasu udziału w programie „Chłopaki do wzięcia” przeszła sporą metamorfozę. Jej zdjęcie na instagramie z Michałem Wiśniewskim wzbudziło spore zainteresowanie wśród mediów i internautów. Wiele osób zadawało wprost pytanie — czy Wielocha i Wiśniewski mają romans? Według gwiazdy Polsatu nic takiego nigdy nie miało miejsca, lecz jak sama podkreśla — Michał Wiśniewski to człowiek o pięknej duszy i chciałaby poznać w swoim życiu kogoś podobnego.

POLECAMY:

Wojewódzki zmiażdżony w swoim show! Nie mieli litości
Jacek Rozenek umiera! Stan jest fatalny. Partnerka zabrała głos
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

, , ,