Wiśniewski upokorzył wokalistkę na scenie! Kazał jej zlizywać…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski zaszokował wszystkich podczas koncertu na juwenaliach w Białymstoku. Lider Ich Troje wywołał na scenie nie mały skandal. Młoda wokalistka zespołu Agata Buczkowska została zaatakowana werbalnie w niewybredny sposób, Wiśniewski proponował jej seks na scenie!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski wraz z zespołem był jedną z gwiazd Juwenaliów Politechniki Białostockiej. Początkowo fani Ich Troje byli zachwyceni występem, ale z biegiem czasu zachwyt powoli zmieniał się w zażenowanie. Wiśniewski wywołał nie mały skandal na scenie namawiając młodą wokalistkę, żeby uprawiali seks. Agata Buczkowska stała się kilkukrotnie obiektem niewybrednych ataków słownych podczas koncertu.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i koncertów podczas juwenaliów w Białymstoku powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miejscowa Politechnika postanowiła zaprosić zespół Ich Troje, co spotkało się z zachwytem i radością wśród studentów. Dobry humor udzielił się także liderowi zespołu, tak bardzo, że przekroczył on wszelkie granice dobrego smaku.

Wiśniewski proponuje seks na scenie Buczkowskiej!

Michał Wiśniewski (Ich Troje) szokuje! Wiśniewski proponuje seks koleżance na scenie. Jak Agata Buczkowska nowa wokalistka zespołu zareaguje na ten skandal?
Michał Wiśniewski (Ich Troje) szokuje! Wiśniewski proponuje seks koleżance na scenie. Jak Agata Buczkowska nowa wokalistka zespołu zareaguje na ten skandal?

W czasie występu na scenę wniesiono łóżko, na którym położyli się Wiśniewski i Buczkowska, żeby wykonać hitowy utwór zespołu pod tytułem Wypijmy za to. W pewnym momencie wokalista zwrócił się do artystki z dziwnym stwierdzeniem: „Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś”

To był dopiero początek niewybrednych wybryków Wiśniewskiego. W pewnym momencie w jego rękach znalazła się butelka szampana, którą momentalnie otworzył ochlapując widownię i osoby na scenie. Pokusił się o kolejny komentarz: „To jest pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Dalej Wiśniewski nie odpuszczał, nawet po zakończonym występie. Więc podczas przedstawiania członków zespołu stwierdził o perkusiście: „zdecydowanie ma trzy wielkie pały”, a o puzoniście: „ma najdłuższą rurę w zespole”. Do tego poczęstował na scenie dwóch „wybrańców” z publiczności na scenie alkoholem.

Wiśniewski nie chce komentować swoich scenicznych wybryków odsyłając wszystkich zainteresowanych do swojego prawnika. Także Buczkowska i Wiśniewski byli już podejrzewani o romans, któremu oboje definitywnie zaprzeczyli.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło
Ujawniono tajny plan Tuska! Ostra reakcja Pawłowicz
Wstrząsający odcinek „Projekt Lady”. Poleją się łzy
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →